Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány de értelmetlen jeleket ad. Mit tegyek? 14/F

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba akibe már év eleje óta szerelmes vagyok nem járunk egy osztályba de tanszobán gyakran vagyunk együtt, régebben mindig kérte hogy üljek mellé, de mostanában csak az a fontos neki hogy selfie-ket készítsem velem és úgy érzem csak erre kellek. Beszélgetés nuku. Mindig csak a selfie. Ráadásul az utóbbi napokban levegőnek nézett, egyszer meg csak úgy odajött mintha semmi se történt volna. Egy elég szép csaj amugy instan olyanokat ír a képemhez hogy helyeske meg stb. már összezavarodtam. Valaki segítsen :c
2015. nov. 21. 21:00
 1/3 eznemlényeges ***** válasza:
Lehet , hogy te is tetszettél neki, csak nem léptél elég hamar, vagy elakar felejteni. Próbálkozz, menj oda, beszélgess vele, hívd el valahová .
2015. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem mond meg neki mit érzel... Ha szerelmes vagy belé akkor tisztázd vele!

Nekem is ez a gondom amúgy:)

2015. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elszomorítani,de tipikusan az a fajta lány,aki a többség után megy..tömeg,olyan,mint a legtöbb lány.Csak selfiezik,meg tipikusan az a fajta,aki "úú,de menő,ha egy fiúval képet csinálok és felrakom instára" dolog...meg odaírja,hogy helyeske,meg cukika,az is a benyalizás,meg mutatja,hogy ő milyen jóba van veled és most menő,közben meg nem is beszél veled.Bocsi,hogy ezt írtam,de nekem totálisan ez jön le.Te látod,hogy hogyan bánik veled, de nekem ennyiből az esik le,hogy csak azért haverkodik veled,hogy felvághasson vele :/ De persze lehet,hogy tökre nem ilyen,és egy kedves,aranyos lány,akinek tetszel...az a baj,hogy mivel nem látom,ezért nem tudom megmondani.. :/ Ha keresi a társaságod,és tényleg látod rajta,hogy bír,akkor van rá esély,hogy tetszel neki,meg az is árulkodó,hogy régen mindig kérte,hogy ülj mellé :) Csak most,hogy megváltozott ez meg annyira rossz,mert most meg tökre olyan,mintha érdekből bírna...nem tudom,hogy mi lehet a háttérbe,de esetleg próbálj meg te nyitni,és figyeld meg,hogy hogyan reagál :)
2015. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!