Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen "érdemes" először csókolózni? (13/L)

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor úgy èrzed itt az ideje, ès megtaláltad azt, akivel megszeretnèd tenni az elsőt :)
2015. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha szerelmes vagy valakibe :) Ha most lennél az, szerintem akkor sem lenne korai :)
2015. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez az első csók téma erőteljesen túl van reagálva. ez nem szex, nincs sok tétje hogy kinek adod. a szexben azért már van tétje.

nyilván egyébként sokkal jobb olyannal csókolózni akit szeretsz. de sose értettem miért izgulják sokan túl ezt a csók témát :)

én pl 14 évesen csókolóztam először, de nem voltam szerelmes abba akivel csókolóztam. szerelemből 17 évesen került erre sor.

2015. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ezt nem kötném korhoz... inkább szerelmi állapothoz 17/L
2015. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
13 évvel nincs baj. A csók nem egy olyan tabu dolog.
2015. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!