Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves fiatalemberként, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves fiatalemberként, úgy hogy még soha csók sem volt, sőt még szex sem egyetlen nővel sem, folyamatos az elutasítás is, így érdemes elmenni prostihoz, hogy még csókolózni sem tudok, nem fog virnyogni magában?

Figyelt kérdés
Vagy várjak még a csodára, hogy hátha a 100. nő nem utasít el? Sajnos barátom sincs, hogy néha együtt lemennénk valahová szórakozni, egyedül meg annyira nem szeretek elmászkálni. Megfigyeltem, hogy ha több pasi van, akkor még a nők is máshogy néznek ránk, ha egyedül, akkor meg a kutya sem.
2014. márc. 23. 18:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem ne menj el prostihoz.

Majd jön az a bizonyos nő.:)

2014. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
64%
Nincs mire várni :/ 26/f
2014. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok csak én sokkal fiatalabb vagyok nálad. És pluszba még lány is úgyhogy nálam a prostik alapból kiestek mint alternatíva. Azt tudom neked tanácsolni hogy ne add fel mert ha csak nem nézel ki úgy mint egy ork biztos van olyan nő akit érdekelnél. Az is lehet hogy túl magasak az igényeid vagy rossz helyen keresgélsz
2014. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme. Jó eséllyel hamar kiégsz tőlük.
2014. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nincsenek magas igényeim, átlagos lányoknál próbálkozok. Ne vagyok ork, igaz helyes srác sem, inkább tipikus csendes, átlagos.
2014. márc. 23. 18:59
 6/42 anonim ***** válasza:
48%
Menj el! Semmi értelem tovább várni! Van olyan, aki vállal szűztelenítést, vele megbeszélhetsz mindent.
2014. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom mire várjak, több mint 70 elutasítással a hátam mögött (9 év alatt).
2014. márc. 23. 19:00
 8/42 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan mondom, inkább egy jobb fajta guminő mint prosti.

Egyszer adsz ki érte pénzt, nem kell azon görcsölnöd hogy jaj mit gondol és úgy csinálod vele ahogy akarod.

Ez csak dugás, biológiai kényszer, be, ki, be, ki és ennyi. Arra pont elég a guminő ilyen esetben.

2014. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Nem is minden prosti válla szűztelenítést? Ne már.
2014. márc. 23. 19:00
 10/42 A kérdező kommentje:
De a guminő nem helyettesíti hosszabb távon a hús-vér nőt szerintem.
2014. márc. 23. 19:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!