Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mar egy joideje szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar egy joideje szerelmes vagyok egy lanyba de nem tudom hogyan haladjak elorebb? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Nah szoval az a helyzet h mar ismerem a lanyt egy jo ideje es szoktunk is egyutt lenni. Mindig mosolyog ram szemezgetunk hosszabb ideig meg ha nezunk filmet akkor altalaba mindig a vallamra hajtja a fejet, mar volt olyan is hogy megfogtuk egymas kezet de sose haladtunk elorebb... Es nem tudom hogyha pl ugyan ilyen szituacioba kerulnek hogy megfogja a kezem hozzambujik akkor mit kene csinalnom mert az igazat megvallva elegge felek a visszautasitastol szoval ha megcsokolnam es eltaszitana magAtol az eleg ciki lenne. Altalaba horror kozbe fogta meg a kezem szal az se biztos hogy akar tolem valamit de ha akar is van valami egyertelmu jel h szerelmes belem?? Nem tudom hogy mi tevo legyek mar mert en nagyon szeretem. Hogy tudnek nala valahogy jol kezdemenyezni?? (Azert se tudom h mit kezdjek mert meg nem volt nagyon parkapcsolatom mert senki irant nem ereztem igy es nem is tetszett eddig mas csajszi) (es bocsi az ekezetekert de telorol irtam) :)

2015. nov. 23. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Telefonról netezni elég gáz otthon. :)

Legközelebb horrorfilm közben nyúlj a bugyijába, simogasd a vénuszdombját, és nyomd az öklöd a popsijába. Ki fog derülni, hogyan érez irántad.

2015. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom minek irsz ha nem birsz normalis valaszt adni ? Nyomogasd a sajat oklodet a seggedbe:)...
2015. nov. 23. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen bénaságra ne várj mást! :)
2015. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked lehet benasag ha meg szted az mi a raknak irsz? ;)
2015. dec. 2. 21:38
 5/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziia, na lett valami? :) Szurkolok!
2016. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem amikor odabujik hozzád te is bujj oda hozzá néha öleld meg majd késöbb ha már biztos vagy benne kérdezd meg hogy lesz-e a barátnőd aztán jöhet a csók :)
2016. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!