Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem volna a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem volna a legjobb barátnőmbe? Biszex/leszbikus lennék? Nem értek semmit!

Figyelt kérdés

Már kisebb koromban is gondoltam arra, hogy mi van, ha más vagyok, de olyan családban nőttem fel, ahol nem látták volna ezt szívesen, szóval elnyomtam. Bár mindig is megnéztem a lányokat. Az összes fiú aki régen tetszett, attól ma már egyszerűen elundorodom, de tényleg.

A másik dolog az, hogy ő az egyetlen barátom, nagyjából neki is én. De elég haverian viselkedünk, nem az a nyálas téma, sőtt még az életbe meg nem öleltük egymást, pedig már régóta barátok vagyunk. Volt amikor gondoltam rá, hogy egyébként ő egy szép lány, lehet bejön, de ezt is elnyomtam. De a hétvégén annyi szerelmes filmet láttam, és regényt olvastam, hogy megindult a fantáziám, méghozzá vele. Hétvége után pedig egész nap zavarban voltam, éreztem, hogy ég a fejem, de úgytűnik jól lepleztem. Mondjuk az is rátett egy lapáttal, hogy próbára tettem magam, és azzal fantáziáltam, hogy lekapom, megölelem stb.

Igazából imádom az illatát, a humorát, meg ugye a külsejét, de mindig is irigy voltam rá. A hajára, a mosolyára, meg mindenre (gyönyörű haja és mosolya van). Neten néha ismerkedett régen, és volt valami kialakulóban, de végül nem lett belőle semmi, én pedig örültem, hogy úgy lett. Most megint van valakije, és összeszorult a gyomrom amikor megtudtam. De végülis lehet, hogy csak félek, hogy elveszítem, hisz egyetlen barátom. Nem? Ezek egy barátságban normális érzések? Még sosem voltam szerelmes, úgyhogy tényleg nem tudom. (Esélyem 100% hogy nincs nála, mert bár vannak ferde hajlamai, tudom, hogy nem tudna rám úgy tekinteni)



2015. nov. 23. 21:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Úristen, most látom mennyit írtam, bocsánat, eskü fel sem tűnt
2015. nov. 23. 21:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj magadnak egy kis időt hogy tisztázódjanak benned a dolgok. Eléggé feldúltnak tűnsz…
2015. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok nem akartam barátságtalan mogorva alaknak tűnni :)
2015. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, és egyátalán nem tüntél mogorvának, viszont igazad van, hagyok egy kis időt :)
2015. nov. 23. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mellőzd most ezeket a gondolatokat, éld az életed és hagyj magadnak időt. Remélhetőleg letisztul, rend lesz a fejedben és akkor újra ráfodulhatsz erre. :)
2015. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak ferde hajlamai akkor nem lehetne heteró nem?de mivel heteró így nincsenek ferde hajlamai,szóval keress mást.
2015. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom pánszexuális, magyarul vannak ferde hajlamai.:) A baj azzal van, hogy nem lenne képes rám több-mint-barátként tekinteni. De tényleg igazad van, jobb lenne ezt elfelejteni. (Most is lánnyal van neki alakulóban.)
2015. nov. 24. 07:07
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de teljesen természetes folyamat egyes életszakaszokban, amikor az emberek szexuális érdeklődése kezd kibontakozni, hogy valamit éreznek, vagy vágyakoznak a hozzájuk közel álló emberekkel/hez, legyen az egy fiúnál vagy egy lánynál egy barát/barátnő vagy testvér. Főleg, amint említetted egy csomó szerelmes filmmel felspannoltad magadat. A mai filmek, főleg töményen egymás után képesek felkavarni annyira, hogy úgy gondold, hogy beleszeretsz valakibe, vagy valaki egészséges/szép teste iránt vonzalmat érzel. Ez még nem jelent valódi vonzalmat, és főleg nem szexuális irányultságot.
2015. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!