Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, szerelmes vagyok a legjobb baratnombe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok. A legjobb baratnommel tobb mint egy eve vagyunk nagyon kozel egymashoz, olyan mintha mar ezer eve az eletem resze lenne. Nagyon fontos nekem es barmit megtennek erte. Ez eddig rendben is van de az elmult idoben furcsa dolgokat tapasztalok magamon...furan bizsereg a hasam ha megolel es meg akarom erinteni es volt mar hogy olyat almodtam hogy csokoloztunk. A problema ott kezdodik hogy eleg hetero, most is epp nagyon szerelmes egy sracba, de ossze vagyok zavarodva mert neha viszont furcsa ketertelmu utalasokat tesz (pl egyszer kiprobalna milyen lannyal csokolozni stb). Mi a velemenyetek errol? Kene barmit is tennem?

(Elnezest az ekezetekert, telefonon vagyok)



2015. júl. 29. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor szólj neki, hogy te is kipróbálnád. :-)
2015. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi:)
2015. júl. 29. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyszer, egy beszélgetésnél csak úgy dobd be, hogy te is csókolóznál lánnyal. ha ügyes, és kapcsol, akkor lehet valami, ha nem, akkor átsuhan rajta.
2015. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Huu láttam egy sorozatot ami pont erről szol :)
2015. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik ez a sorozat, kedves előttem szóló? :)
2015. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a cime h Simlis spinék :D a viva v az Mtv adja
2015. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
szánalmas agymosott tini társadalom-.-
2015. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Hát igen, a leszbikus-biszex lányok első számú szabálya: soha, de SOHA ne ess bele egy hetero lányba! SOHA!!!

[link] És ezt most írd le százszor, hogy egy életre megjegyezd :)

Velem is megesett már hasonló helyzet. Egy albérletben élek a legjobb barátnőmmel, akibe sokáig bele voltam zúgva (szerencsére elmúlt, lett helyette más :)). Bár ő hetero, részegen nemegyszer csókolóztunk már. Tudja rólam, hogy biszex vagyok, de azt sosem mondtam el neki, hogy számomra nemcsak barát volt.

Megpróbálhatod a barátnődnél, de szerintem csak szenvedés lenne a vége. Ha ő hetero, számára úgysem jelentene többet szórakozásnál, te pedig még jobban belehabarodnál. Szerintem menj, ismerkedj, hátha megtetszik valaki, akinek te is tetszel, a barátnődet pedig "megtarthatod" jó barátnak :) Sok sikert!

19/B/L

2015. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!