Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdmes reménykedni még ezért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdmes reménykedni még ezért a lányért?

Figyelt kérdés

Nos a történet elég hosszú lesz és telefonról írok így a hibákért elnézést és tsztelet annak aki elolvassa.


Na vágjunk bele. Ott kezdődik a történet hogy új iskolába kerültem és senkit sem ismertem. Ám volt egy nagyon szép és aranyos lány aki már a kezdetektől beszélgetett velem és mindig mosolygott rám nevetett a béna vicceimen és még becézgetett is. Eljőtt a nyár és ráírtam ő pesig ennem nagyon örült. Szinte mindennap beszélgettünk egyszer ő egyszer én írtam rá. A nyári házit együtt csináltuk és minden este n3ztük a sorozatunkat. Eljott a következő evfolyam és megkért hogy legyek a párja egy bálban. Késobb csaladi okok miatt lemondta. Tovabbra is mosolygott rám de aztán hirtelen abbamaradt és egyik barátnője elmondta hogy idegesítem a kiszemeltem... Állítólag rájött hogy szerelmes vagyok belé de ő a bunkókat birja... 2x szakított mert megakartak fektetni az osztálytársaim pluaz meg is csalták. Utána úgyvoltam vele hagyom a francba.. nem is beszéltem vele 4 hónapig ám kezdett újra hiányozni. :(. Most itt az új évfolyam és újra a régi. Mosolyog nevet rám becéz és simogat. Talán rajott hogy a bunko pasik nem az igaziak? Nem szeretnek vele megint "haragban" lenni. A ne gondolj rá lesz új barátnő nem valik be. Minden lányban őt latom és hozzá viszonyítok :/. Ezek után igazábol nem tudom mit kéne lépni.



2015. nov. 24. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég zavaros..

Lehet, hogy időközben rájött, hogy mégis jelentesz neki valamit, újra "fellángol".

2015. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gergő19990712 válasza:

En majdnem ugyan ettol szenvedek nap mint nap.

Neha azt kivanom barcsak megse ismertem volna.Nezd,ha ennyire eltudtok lenni egymassal akkor en szerintem probald meg.

2015. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!