Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ez annak a jele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez annak a jele, hogy érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályba, mellettem ül, elvagyunk 3 éve. Csók történt már köztünk de más nem meg nemis jártunk. Néha előpattan köztünk valami szikra de valamiért abbamarad utána kis idő elteltével újra kezdődik az egész. A lényeg, hogy most az évfolyamtársunkkal van úgymond valami mert előttem emlegeti mindig meg rámnéz és például ilyeneket mondd hogy "na látod aniskàm ezt megtudná csinálni te meg.." persze ezt nem bántóan mondja. Facebookon a fiú elkuldözgette nekem a beszélgetést amit a csajjal írt amibe az állt hogy pénteken én meg ő kis ivást terveztünk nem e lenne kedve jönni. És utána irogatta nekem a fiú, hogy reméli jön meg ilyenek. Egyre többször anisról beszél és nemtudom mi lehet ez. Amikor anist mondja nekem olyan mintha nevető arccal mondaná, vagyis mintha idegesítene. Kérdeztem a fiútól, hogy most akkor anis iránt vagy irántam érez valamit azt irta, hogy anis de viszont mikor hazaér suliból rámír általàba pedig egész nap beszélgettünk . Például tegnap meg ma szinte mikor hazaért suliból már rám is írt. Tegnap azzal, hogy holnapra tanulok e meg hogy kéne tanulni valamit mert osztályfőnök ideges lesz de ezt a suliba aznap egyszer beszéltük már. Ma meg azzal írt rám, hogy anis vissza írt neki az ivós sztorira hogy nem tudja hogy jön e. Nemértem mi lehet ez az anisos téma. Talán azért csinálhatja ez a fiú ezt mert érez irántam valamit?

2015. nov. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én erre nem tudok válazolni, viszont van egy kérdésem.. Milyen név az anis?
2015. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eznemlényeges ***** válasza:
Lehetséges,de lehet hogy barátzónában vagy, s csak szeret veled ellenni, beszélgetni etc.
2015. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első kommentelő: anita

második kommentelő: igen, de ha barátzónában vagyok akkor miért idegesít anissal? :O

2015. nov. 25. 07:29
 4/4 eznemlényeges ***** válasza:
Pont azért írom, hogy lehet, de igazán ezt csak te érezheted
2015. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!