Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan derítsem ki mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki mit érez irántam anélkül, hogy én bármi jelét is mutassam annak, hogy nekem többet jelent mint egy barát?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és ezzel a fiúval volt már rá alkalom 2 éve, hogy egymásba szerettünk. Ő volt az első szerelmem, de elküldtem, mert nem akartam ennyi idősen barátot.De még mindig néha rám ír és egy osztályba járunk. Semmi olyanról nem szoktunk beszélgetni inkább csak hülyéskedünk, de nekem most más érzéseim vannak, csakhogy neki azok a lányok tetszenek, akik nem adják magukat könnyen és ln ilyen vagyok, de ha elmondom mit érzek akkor nem leszek számára ilyen és félek nem fog érdeklődni irántam. Szóval, hogy deríthetném k ő mi érez?

2015. jan. 4. 21:33
 1/2 Nevem Panni válasza:
Szia! Sajnos most én is ilyen bajban küzdök. Szerelmesek vagyunk ( èn és egy fiú mily meglepõ xD) jártunk 3 napot ( igen, ilyen sokat) de szakítottam mert ilyen fiatalon nem szeretnék barátot. Ingadozom, szeretem és másik pillanatban meg nem. Szerintem mondd el neki és ha nem érdekled csak emiatt mert elmondtad akkor vagy mondd el neki, hogy miért vallodtad be érzéseid vagy akkor tegyél leróla mert nem érdemel meg Téged! :) remélem tudtam segíteni ;)
2015. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, csak az a baj, hogy ha tényleg bevallom neki és visszautasít, akkor ezek után még csak tisztelni se fog szerintem, mivel elég nagyképű és nemtudom, hogy néznék utána a szemébe.
2015. jan. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!