Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez irántam valamit? Tudom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit? Tudom, kissé hosszú, de aki elolvassa és tanácsot ad, annak nagyon megköszönöm. Remélem lesztek páran.

Figyelt kérdés

Osztálytársamról van szó. Harmadik éve mellettem ül, és hát mit mondjak..osztálytársaimmal elég rossz a helyzetem és szinte ő az egyetlen és persze a hozzám legközelebb álló személy itt. 9-edikes korunkban facebookon egy beszelgetesünk közbe valahogy szóba jött, hogy érez irántam valamit. Jó ez eddig okés volt, de pár nap mulva meg azt irta ezzel a témával kapcsolatban, hogy felejtsem el amit mondott, nem igaz. De ugy emlékszem akkor még nemis voltak annyira érzelemre utaló jelek felőle. A fiúról tudni kell, hogy 17 éves és nem igazán volt még kapcsolata ebből kifolyólag nővel sem volt még, tehát gondoltam arra is, hogy fél a kapcsolatoktól, vagy nemtudom. Aztán 10-es korunkba év eleji osztálykiránduláson a felelsz vagy mersz játéknak köszönhetően kicsi simogatások történtek köztünk (kéz, láb végigsimítása és arcra puszi). Unalomból játszottunk és nem akartunk durvákat meg semmit. De viszont 2 hét mulva újabb osztálykirànduláson pici bort ittunk és még akkor se történt ilyen szexuális dolog köztünk, de már felelsz vagy mersz játékon kívül történtek UGYANEZEK a simogatások, csak annyi, hogy adtam 3 puszit a nyakára neg a mellemhez is hozzáért párszor, persze ruhán keresztűl. Jó érzés volt, hogy törődött velem valaki. De itt még inkább ilyen lájtosabb szexuális vágy lehetett a részéről, mert értelmekről nem igazán beszélt. Ezutàn ezek annyiba maradtak, de 10-ik év végén visszatértek, viszont már kicsit komolyabban.

(Hozzáteszem eközben, hogy év közbe sokszor beszélt nekem egy lányról , hogy szerelmes belé, akiről képet is mutatott és a haverjával való beszélgetést a csajról. A haverjának ugyanezeket mondta el és ugyanúgy tanácsokat kért a csajjal kapcsolatban, mint tőlem.) Matekból megbuktam és mikor ezt meghallotta egyből ideadta a matek füzetét, hogy tanuljak a pótvizsgára, mert nem akar elveszíteni. Elkezdte ugyanezeket a simításokat óra közbe a karomon.( de a csaj akiről beszélt nekem..ha annyira szerelmes belé, akkor miért engem simogatgat??) Nekem itt végem volt. Nem szexuális vágyat, hanem egy kis érzelmet éreztem, jól esett nekem ez. Ezek után hazafele leültünk picit a sulival szemközti parkba ottis simogatta a kezem meg megöleltük egymást. A belső combom fele is vette az irányt de ekkor már elhúzódtam. De utána ugyanugy simogatta a kezem meg ilyenek, viszont pár percre rá megindult hazafele azzal a mondattal, hogy "most megyek, hogy tudd milyen érzés nélkülem."

Rá pár nappal picit megint iszogattunk mint anno, és ekkor történt pár csók, meg kézenfogva mentünk a buszmegálló fele. De ezek után ismét annyiba lettek ezek. Nyáron párszor rámirt, hogy tanuljak, ne bukjak meg, de ennyivel ennyi. Sikerült a pótvizsga, megkezdődött egy új tanév, a 11-ik. Ekkor már volt egy barátom. Szeretem tenyleg, de sok a vita. Visszatérve a fiúra..ez évi osztálykiránduláson nemvolt semmi. De 2-3hete facen elkezdett úgy irogatni, hogy szivem meg ilyenek. Jó, igaz, hogy kért képet, de én nemküldtem akárhányszor irta, mert barátom van és szeretem. Csak a baj vele, hogy szemét néha. Naés osztálytársam ugyanigy irkált, hogy szivem attól, hogy nem küldtem képet. Viszont volt egy beszólása, hogy ha nem küldök letilt, mert n vagyok fontos neki meg ilyenek. Aztán lenyugodott és magától irta le, hogy "tudod...szeretlek...szivem". Par perccel később pedig úgy köszönt el, hogy szeretlek jó éjt. Reggel rákérdeztem, hogy őszintén irta ezeket, vagy csak kicsit részeg állapota miatt. Meg aztis megkérdeztem tőle, hogy a csók régebben jelentett e neki valamit. visszairta hog igen szivem, de nem szeretek ilyenekről beszélni. Persze suliba ugyanúgy simogatta a karom, de próbáltam kerülni a szitut. Most meg közbe jött egy szereplés sulin belül, amibe párosával kell lenni, és miutàn vel senki nem lett volna de én szeretnék szerepelni, ezért kénytelen beállni. Ő nem szeret szerepelni, így miattam kell neki ezt csinálni amugy meg megúszná. Ezért haragszik rám, 1 hete nemis írta nekem facebookon amiket eddig, és semmi más nincs. Annyi, hogy hozzámszól, meg kihívott magával szünetben cigizni, holott szerintem egyedül.is.kimehetett volna. De semmi más. Vajon érez irántam valamit?Kötekedő kommentek kíméljenek légyszi.



2015. nov. 13. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Fura dolog a szerelem, de ennyire azért nem gondoltamXD
2015. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy értsem? :)
2015. nov. 13. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Elolvastam, hat, hat feletébb erdekes ez az egész. De az biztos h többet érez mint sima szeretet, csak vannak olyan emberek akik érdekesen fejezik ki a szerelmuket. Rendesen kellene beszelnetek ugy ertem nyiltan az elmult evek zurjeirol.Probald meg.;)
2015. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy h érez e valamit vagy sem. Látod h mennyire instabil lelkileg. Egyszer azt mondja szeret, egyszer nem, egyszer simogat, egyszer nem, stb. Nagyon rosszul járnál ha egy ilyen emberrel összejönnél. Annyira zsákbamacska az egész. Lehet h 2 nap után szakítana, mert "már nem érez semmit", aztán 1 nap múlva sírva könyörögne h bocsáss meg neki. De még sok hasonló lehetőség van. Az ilyen emberekkel nem szabad közelebbi kapcsolatba kerülni szerintem. De ez csak saját vélemény.
2015. nov. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!