Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez nagyon durva volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon durva volt?

Figyelt kérdés
Volt vagyis még mindig van egy lány akit szeretek és úgy volt hogy ő is szeret de hirtelen egyik napról a másikra megváltozott a véleménye és én szerettem volna kicsit megmutatni neki hogy mit is éreztem amikor a hosszú hitegetés után csak úgy kikosarazott. Kértem hogy utoljára még találkozzunk és beszéljük meg, meg is történt de én vittem egy doboz gyufát és amikor oda ért én elővettem egy szálat és mondtam hogy ez én vagyok majd meggyújtottam és azt mondtam hogy te meg ezt váltottad ki belőlem, lángra lobbantottad a szerelmet bennem, majd hagytam hogy égjen egy kicsit majd azt mondtam hogy ezt tetted velem és ekkor hirtelen elfújtam a gyufát majd amikor kialudt mondtam neki hogy nézze csak meg még mindig parázslik egy kicsit és ez a parázs még és mindig is teérted fog izzani majd megfordultam és otthagytam. Másnap a barátnője azt mondta hogy sírva mondta el hogy mit csináltam szerintetek nagyon beletiportam a lelkébe? (bocs hogy ilyen hosszú)
2015. nov. 25. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Jezusom.. igen :D szegeny csaj
2015. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zedricht ***** válasza:
Szerintem az volt a baja, hogy lehet, hogy o baratkent tekint rad, viszont nem akarja, hogy szenvedj.
2015. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát tény, hogy drámaian mutattad be a lezajló dolgokat, de szerintem nem emiatt sírt a lány, hanem azért, mert rájött mit tett, illetve mi lett a tette következménye:D
2015. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lánytól nem volt kedves, hogy úgy elhagyott téged. Nem hiszem, hogy ez annyira durva volt amit csináltál, de egy időre biztosan megjegyzi. Ahogy az előttem szólók is mondták, valószínűleg most jött rá arra, hogy mit tett.
2015. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lelkifurdalása van.


Pray for Gyufa!

2015. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bűntudata van

De nekem ez nagyon tetszett, lophatom ezt a gyufásat?

2015. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem adtad, neki is néha ki kell ugrani a rózsaszín kis világból, tudja meg mit tehet ha nem vigyáz és legközelebb sokkal elővigyázatosabb lesz, lesz gerince és remélhetőleg nem b*sz át senkit
2015. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez teatralisra sikerult :D de jo, tetszik.

A kerdesre valaszolva, valoszinuleg melyen erintette, mert biztos szeret teged, ha csak baratilag is, es rajott h nagyon elrontotta+buntudat meg minden egyeb amit elottem is elmondtak,

Vagy csak sajnalta h elpocsekoltal 1gyufat

2015. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tiportál bele a lelkébe,ahogy már az előzők is leírták,most jött rá hogy rosszat tett.

A gyufával meg baromira jól szemléltetted az egészet.

2015. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os; hallottam egy másik hasonlót is, hogy az égő istállóból kifutó ló is csak vissza akar menni az égő helyére, hiába látja, hogy már tönkrement.

Azt nem tudom, hogy tényleg igaz-e, hogy a ló ilyen, csak a mondásról hallottam.

2015. dec. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!