Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a fenét kéne most csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jojo néni kérdése:

Mi a fenét kéne most csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban. Tipikus. Elég jóban vagyunk és sokszor szivat a kedvenc énekesemmel (aki mellesleg tetszik)és egyszer beszélgettünk délután(sms-ben), és mondta hogy aki nekem tetszik milyen b*ziiiiii. Nem elősször mondta ezt, és már mondtam neki hogy fejezze be, és elvileg befejezte egy két-három hétre, és most megint mondta. Megírtam neki, hogy az a srác akiről ő semmit nem tud, engem hányszor nyugtatott meg a hangjával, hányszor nevetetett meg stb., nekem mennyire fontos. Írtam neki, hogy ha mégegyszer kell valaki, aki elcsessze a kedvem, akkor ő lesz az első akire ráírok. Erre írta ő, hogy de most miért? Ez történt pontosan egy hete. Azóta a lehető legkevesebbet beszélünk. Ha beszélünk is az akkor ha muszály. Nagyon rosszul érzem magam és nembírom. Elviselhetetlen ez a némság. Nekem kellene tennem valamit? Vagy haggyam, hogy ő csináljon valamit? Hozzá kellene szoknom ehhez a némasághoz? 14/l
2015. nov. 26. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúnak tetszel és azért b*zizza az énekest, mert féltékeny rá, hogy tetszik neked... bár nem mondanám biztosra... ha tényleg tetszel neki fog lépni ne aggódj... ha viszont nem volt igazam és nem tetszel neki akkor neked kéne lépned és tenni az ügyért. Remélem segítettem 16F
2015. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy hete volt ez. Azóta nem is lépett. Szerintem nem tetszem neki, mondjuk jelek vannak, de ezek sose biztosak. Az a gond, hogy van akiszerint nekem kéne lépnem, és van aki szerint várjak. Egy hete várok. Se egy üzenet, se semmi. Egy felem azt mondja, hogy ha ő nem lép én miért tegyem? A másik felem azt mondja, hogy nagyon gyorsan tegyek valamit, mert ha nem akkor kaput..
2015. nov. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!