Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit kene csinalnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zubi12345 kérdése:

Nem tudom mit kene csinalnom segitenetek nekem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lany aki tetszik nekem de nemtudom mit csinaljak. Gyakran irok neki facebookon es probaltam neki jeleket adni h mi a helyzet sokszor mondom neki h szep aranyos meg hasonlok de olyan mintha elszallna a fule mellet. Probaltam elhivni moziba vagy akarhova de mindig kikeruli az egyenes igen vagy nem valaszt. A problemat tetozi h meg soha nem volt senkim es nemtudok ugymond csajozni. O meg nagyon szep es kedves de szerintem ugy van velem h oke vagyok de ennyi. A suliban nembeszelunk tul sokat csak ha eppen lyukasoraja van mindkettonknek ilyen meg nemigazan van. De amikor beszelgetunk mindig mosolyog meg a szemembe nez meg mintha kicsit kozelebb hajolna de ilyenkor elkap egy ilyen a fenebe mit csinaljak erzes es elkezd gorcsokni a gyomrom meg dadogok pedig a szammal soha nincs gond en SOHA nem dadogok SOHA es mindig tudok mit mondani de amikor o ott van akkor ko. Mit kene csinalnom szerintetek ? Szeretem vagy csak bejon nekem? En 15/F. Ő 16/L
2015. nov. 24. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még soha nem dadogtál senki miatt és mellette üresek a gondolataid akkor te SZERELMES VAGY EBBE A LÁNYBA.

Teendő ideje tapasztalatott szerezned.

Ő azért ilyen veled mert azt látja hogy nem kezdeményezel normálisan és ő azt látja nem tudod mit akarsz ő vele, ugyanis a fiúnak kell kezdeményeznie nem a csajnak futnia a lány után.

Facebookon ird meg neki hogy te őszintén mondtad neki hogy tetszik neked és egyenesen ird meg neki hogy járnál vele mert az hogy távolról rajongsz érte és egy csomo buta próbálkozásod lesz felé miközben ő meg járni kezd más pasikkal és másokkal fog csokolozni össze bujni stb akkor lemaradsz róla főleg majd arról hogy mással fog lefeküdni ő 16éves szerinted ő már nem akarna sexelni? Iyenkorban szokták elkezdeni a sexet stb élet vitelt.

2015. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha megirom neki h mi palya es elrontok mindent ?
2015. nov. 24. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak letörni, de van esély arra is, hogy nem jössz be neki.

Én csak magamból indulok ki...ha nekem ilyen módon elkezdene udvarolni egy srác, aki nekem is tetszik, a fellegekben járnék, és én is közelednék hozzá. Akkor reagálnék így, mint az említett csaj, hogyha a sráctól egyáltalán nem akarnék semmit, ergo nem jönne be.

Bár lehet, hogy ez csak azért van, mert soha az életben nem tetszettem senkinek, ezért, ez nekem egy ilyen nagy dolog lenne. Lehet, hogy a lánynak már sok udvarlója volt, ezért nem gondolja, hogy meg kéne ragadnia a lehetőséget/válogathat...

2015. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ezért nekem egy ilyen
2015. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remelem nincs igazad. Nagyon kedvelem. O a legszebb akit eddig valaha lattam XD ez benanak tunik nagyon de igy van XD
2015. nov. 24. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!