Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt ez alatt a 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt ez alatt a 16 hónap alatt? Miért történik így?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok a barátnőm 17. Egymásba szerettünk 16 hónapja azóta gond nélkül együttvagyunk. Van 2 fiu akivel mostanába beszélget és hát azok a fiuk nyomulnak rá. Az egyik fiatalabb. Látom mit beszélgetnek. Szóval a barátnőm mindig nyugtatgat hogy engem szeret meg en vagoyk neki a mindana szerdán is áthivott magához mert hianyoztam neki msot is irja várja a hétvégét. Nagyon jó erős kapcoslatunk van a szülőkkel is. En voltam neki az első szexben is. De mégis savar hogy más fiuval beszélget. Most a fiatalabbikkal aki nála fiatalabb az elkisérte a buszhoz barátnőm bele is egyezett. Néha voltak ez miatt veszekedéseink is. Leht hogy kezd kiszeretni belőlem? vagy én reagálom túl az egészet? A masik fiu aki nyomul mondogatja ja de szep vagy meg elhivnálak ide oda meg stb.. mondjuk nőm nem nagyon válaszol rá vagyis " nem" szót kicsit átformázza nem bunkóra. De engme ez zavar mondtam neki hogy rossz a kedvem hogy ilyeneket irogat es mindig mondja jaj ne aggódjak hogy neki nem kell ilyen fiu meg én vagyok a szerelme és hiába beszélget mással akkor is én dobogtatom meg a szivét. Ez mit jelent?
2015. nov. 27. 14:21
 1/4 A kérdező kommentje:
meg néha olyanokat beszélgetnek azért kicsit rosszul esik de hiába mondom neki. Szóval néha túl elvannak. de engme se hanyagol el.
2015. nov. 27. 14:24
 2/4 anonim válasza:

most attol hogy hitegeted magad nem lesz jobb :)

ha kellesz neki kellesz neki ha nem nem ilyen egyszeru vagod? ha ott hagy ott hagy ha nem nem... eleg gaz csaj lehetne ha nem beszel mas fiukkal szoval hagyjad nyugodtan hadd dumaljom

2015. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak barátok, ne féltékenykedj... Inkább érdeklődj, ismerd meg őket... Így legalább látják, hogy a te barátnőd. :)
2015. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az csak szítja a feszültséget a kapcsolatban, ha féltékenykedsz. Inkább ismerd meg ezeket a barátokat, lehet jól kijönnél velük, és legalább látják, hogy ti jól megvagytok a barátnőddel, megöleled, megcsókolod néha előttük, h lássák... (Előző voltam. )
2015. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!