Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » üldöz a balszerencse, nincs...

üldöz a balszerencse, nincs olyan hónap, hogy ne történne valami rossz. Van még valaki így? Veled mi történik? Már arra gondoltam, elátkoztak, pedig nem is hiszek az ilyenekben.

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Attól még nem hiszel benne létezik.

Tdunak negatív tudatos/nem tudatos energiát rádküldeni.

Vagy csak úgy élsz saját energiaszinted pusztítod, s ez megmutatkozuik környezetedben.

2015. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy tudnak küldeni? nem vagyok járatos ebben.
2015. febr. 4. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Én! A velem történteket nem lehet fokozni!
2015. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kifejthetnéd,ha gondolod:)
2015. febr. 4. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Ma már minden lépcsőházban lakik egy sátánista


egyet tehetsz: megtanulsz védekezni

2015. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden ember életében történnek rossz,és annál is rosszabb dolgok. Naponta, hetente, havonta. Egyénfüggő. Van aki az egész életét, 7/24 úgy éli, hogy szenved, sikertelen, fájdalmai vannak. Ennek ellenére nincs átok rajta. Nem azt mondom hogy nem lehet megátkozni valakit, mert miért ne lehetne. Azt mondom, hogy a rossz attól függ miként nézed. Ha bizakodó vagy, apró kellemetlenségeket élsz meg, ha pesszimista, akkor csapásokat. Láss ezekben a problémákban megoldandó feladatokat, és máris nem érzed majd magad tehetetlennek.
2015. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az elmúlt hónapokban volt: haláleset, balesetek 2--kórház.

lopás--rendőrség

akit támogattam,mert ki volt lelkileg, átvert.

amit elterveztem nem jött össze-- de semmi, a legapróbb dolog se

2015. febr. 4. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
"Balszerencse" az, ami veled történik. A haláleset például nem számít. Ilyesmi mindenkivel megesik. Csak nem mindenki áll hozzá teljesen pesszimistán, és a legtöbben nem átkot, vagy balszerencsét látnak bele. Ilyen az élet sajnos, vagy nem sajnos. Vagy változtatsz a szemléleteden, és ezeket az eseményeket nem sorscsapásként fogod fel, vagy változtatsz az életeden, és kevesebb sorscsapást kell megélned.
2015. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, nekem is rendszeresen vannak "pechszériáim", pl: egy kis pénzhez jutottam, erre tönkrement a cipőm és vennem kellett másikat. Az cipő pedig úgy kinyeste a lábam, hogy egész héten sántitok mert csupa seb a sarkam. Csak egy példa, volt már ennél durvább is. Túl kell lendülni rajta és előre nézni :)
2015. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!