Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madmarin kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba! Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Már pár hónapja szerelmes vagyok belé, de még nem mertem neki elmondani. Tegnap elég rossz kedve volt, és én egész végig ott voltam mellette. Szép, okos, ügyes, elbűvölő, bájos...A legjobb barátok vagyunk, és félek, hogy ha elmondanám neki mit érzek iránta, vége lenne a barátságunknak. Szerintetek mit tegyek, és hogy mondjam el neki!

Köszönöm szépen előre is!



2015. nov. 28. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Simogasd meg a fenekét, hátha érteni fog belőle, ha olyan okos!
2015. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
Azt tedd, hogy nyiltan, kertelés nélkül mond meg neki, hogy mit érzel iránta...Aztán a többi meg már csak rajta múlik...
2015. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 lehetőség van:

1. Megszakad a barátságotok

2. Ő is hasonló képpen érez és minden heppi

3. Nem mondod el, és hónapokat (vagy éveket) pazarolsz el az életedből ezzel a bizonytalankodással. És soha nem tudod meg, mi lett volna, ha...


Melyik lenne a legjobb?

2015. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy tudna-e rád másképp tekinteni, mint barátra.

Semmiképp ne vallj neki direktben szerelmet, mert azzal elriasztod.

Próbáld minél árnyaltabban tudtára adni.

2015. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Nem akarok tolakodónak tűnni, de van egy barátnőm meg a legjobb barátja, és szerintem ugyanez a helyzet... Meg tudod mondani a neved? (tudom, sok ilyen van, de hátha...)
2016. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem is mondd meg neki.

Egy kérdés: Krisztiánnak hívnak? Mert van egy barátnőm, meg ő, és hátha... Nem tudom. Szóval hátha...

2016. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Már miért lenne vége a barátságotoknak? Szerintem ha igazán jóban vagytok, csak ez a két opció lehet (az egyiken belül is van kettő). Tehát elmondod neki, mit érzel iránta:

1 azt mondja, ő nem így érez, de továbbra is barátok maradtok.

2 ad neked egy esélyt, elhívod valahova.

2.1 és összejöttök

2.2 vagy nem.


Ennyi. Szerintem megéri elmondani!

2016. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!