Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Kit válasszak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kit válasszak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Összejöttem egy osztálytársammal szeptemberben, 2 hónapra rá, most szerdán szakított velem mert már nem bírta az ofő folyamatosan megjegyzéseit, szekálódását és köztünk sem volt minden okés. Itt elvesztettem benne a bizalmam egy kicsit. Szarul esett de nem tudtam mit tenni, erősnek mutattam magam, mintha leszarnék mindent, nem érdekelne, szinte nem is fájna a szakítás. Neki ez nagyon szarul esett, pénteken a suliba nem is szóltam hozzá de egyáltalán nem volt látható rajtam a szakítás, mentem a lány barátokhoz szünetbe, röhögtünk, tök jól viseltem. Na most tudni illik, hogy a volt barátnőmnek van egy legjobb barátnője akivel tök jóban vannak és történetesen mindketten osztálytársaim. Az exem barátnője egyébként sokkal jobban bejön mint az exem, először ő is volt a célpont csak az élet úgy hozta, hogy beleszerettem az exembe akkor. Na de tegnap délután valahogy rávettem magam arra, hogy dumáljak az exemmel facebook-on. Azelőtt csak osztálycsoportba váltottunk pár szót, akkor is oltogattam... Beszélgettünk picit majd ironikusan megkérdeztem, hogy "Mért, szerinte próbáljuk meg még egyszer?". Erre ő rávágta, hogy az lenne a legjobb, ő szeret, nagyon sokat sírt és nagyon rosszul viseli az egészet. Meg persze az, hogy oltogattam és bunkó voltam nagyon szarul esett neki. Mondom okés, próbáljuk meg még egyszer, de azért még személyesen is beszéljük át. Erre este elmentünk haveromékkal inni, és hívtam egy barát"nőt" az osztályból, meg az exem lb-jét, akiről ugye fentebb szó volt. Egyébként vele is baráti a kapcsolatom(?). Elmentünk inni és úgy gondoltuk, hogy mivel poénból nem kaptam cigit, börtönslukkozzunk. (Közel tesszük a szánkat és ő/én átfújja a füstöt a másiknak, ő pedig letüdőzi.) Elkezdtük, röhögtünk, jól éreztük magunk, majd egyszer csak az egyik közben összeért a szánk... Én attól fogva egész éjjel flörtölgettem vele, nekem nagyon bejön a csaj és azt hiszem most teljesen beleszerettem... Később mondta mindig röhögve az este, hogy álljak le kicsit, meg valahogy szóba került és azt mondta, hogy szerinte nem jönne össze velem, legalábbis annyira nem vagyok az esete. Bár nem értem, élvezte a flörtölgetést, ő is akart börtönslukkozni, fura az egész. Mondjuk azért már mindketten ittunk mielőtt összeért a szánk, én éjjel később még be is téptem a spanokkal, mondjuk ő nem szívott. Most nem tudom mit csináljak. Exembe már valamiért elveszett a bizalmam, de én szívese megpróbálnám vele mert szeretem. Viszont teljesen beleszerettem a legjobb barátnőjébe, akivel szerintem amúgy sem lenne sok esélyem. Én arra gondoltam, hogy összejövök az exemmel de nem élem bele magam mert ha megint szakítanánk akkor nem lenne annyira szar... És ha szakítunk akkor bepróbálkozok az lb-jénél. Vagy hagyjam az exem és próbáljam meg a barátnőjével? Bár nem hiszem, hogy sok esélyem lenne nála... Ti mit tennétek? Amúgy az exem szakított és mindketten benne lennénk az újrakezdésbe, de most meg beleestem a barátnőjébe.. Megőrülök. :D Ti mit tennétek?

#barátnő #szerelem #ex #megcsalás #szerelmi háromszög #legjobb barátnő #döntésképtelenség #a barátnőm pasijával #az exem pasijával ##légyszisegítsetek:c
2015. nov. 28. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ember! Mi lenne, ha hagynád mindkettőt? Hagyjad őket békiben, addig örülj, amíg nincs melletted nő. Később úgyis lesz, de addig élvezd az életet.
2015. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én az exemmel tök jól elvoltam, az "élvezéssel" sem voltak gondok.. :D De hát na, azért mégsem csak erről szól egy kapcsolat. Most a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, bár szerintem megpróbálom az exemmel még egyszer, egy esélyt mindenki érdemel. De mondom, a TI véleményetekre vagyok kíváncsi, úgyhogy hajrá! :D


Amúgy 16f, 15l-15l

2015. nov. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!