Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányhoz akit szeretek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

A lányhoz akit szeretek rendszeresen feljár az exe akkor is ha ott vagyok, mit tennétek?

Figyelt kérdés

ez még nem lenne baj elviselem, de tegnap meg akarta csókolni a lányt de ő nem engedte, (én ekkor nem voltam ott) de már nagyon irritáló

ti mit tennétek

UI: nem verhetem össze mert megígértem a lánynak



2015. nov. 29. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha beszelnel az exevel? Es egyebkent a lany tudja, hogy szereted? Es a lannyal is beszelj errol,hogy zavarja e ot vagy valami :) Sok szerencset
2015. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az exel beszéltem tojik az egészre nem érdekli


bocsi rosszul fogalmaztam a lány is szeret de még én várok a dologgal magánügy


a lánnyal megbeszéltük azt mondta őt már nem érdekli a srác és akkor jött hogy nem csinálok semmi durvát

2015. nov. 29. 15:17
 3/5 anonim válasza:

Mondd a csajnak, hogy nem lesz baj, ha nem jön többet mert, ha még egyszer meglátod, akkor csúnyán megvered.

Nem vesz komolyan a csaj, ha ezt hagyja. Esetleg te is viselkedj hasonlóan és várd ki a reakciókat, ha van ehhez türelmed. Én már megvertem volna a gyereket és otthagytam volna a csajt.

2015. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha a csajt erdekelned nem hagyna hogy nyomuljon ra az exe.

a veres meg nagyon pitianer dolog.ha roma vagy,okes,de amúgy én elhajtanam az ilyen embert akinek a konfliktus kezelès veressel megy

2015. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tökmind1, mit enged a csaj, mit nem, ...a lényeg annyi, h. az ex nem képes elviselni a szakítást, tán fel sem fogta. A csaj meg vagy nem tudja mondani, (nem akarja bántani az exet), hogy takarodjék. ... Utálom, ha egy csaj azt mondja, h. maradhatsz a barátja a szakítás után. Meghalt a kutyád, de megtarthatod. -> Kb. ugyanaz. Mindenesetre mindkettővel egyazon alkalommal beszélni kell higgadtan; hogy ez így nem mehet tovább, nincs semmi értelme. Mindkettőt kérdőre kell vonni, h. szeretik-e még egymást, ha nem, akkor minek kell csókkal riogatni a csajszit és minek mászkál fel a srác?! Búcsúszex reményében? Keressen akkor mást, ...de ezt a csajnak kell megmondania világosan!
2015. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!