Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa kérdéssel állok itt előttetek ebben az anoním világban. 5 éve ismerek egy lányt,akibe már a legelején beleszerettem,de eltávolodtunk egymástól. Kb. 2 hónapja nagyon összemelegedtünk és nagyon közeli kapcsolatban vagyunk. Kiderült ,hogy számára egy ideális férfi lennék,de ő jelenleg még nem akarna összejönni velem. Amikor megkérdeztem ,hogy mikor lehetne erre esély,csak annyit mondott ,hogy hagyjak időt a kapcsolatunknak. Utoljára,amikor nálam volt én adtam a szájára 1 puszit,de mivel hogy is mondjam.... nem kezdett el smárolni,ezért inkább elhajoltam. Utána nem láttam rajta ,hogy rosszul érezné magát emiatt,inkább én akartam elsüllyedni szégyenemben. Gyorsan eltereltem a témát és másról beszélgettünk. Amikor hazament írtam neki,beszélgettünk és felhoztam a csókot. Nem mondott olyat ,hogy soha többet ne csináljak ilyet,meg mondta ,hogy semmi baj és ne aggódjak. Azt még hozzáteszem ,hogy mindennap találkozom vele és folyamatosan egymáson lógunk. Amikor hazamegyünk estéig beszélgetünk. Ennyit érdemes tudni erről az egészről. Nagyon-nagyon örülnék ,ha értelmes és jó tanácsokat tudnék kapni ehhez az egész "kapcsolathoz". A lényeg,hogy úgy érzem ,vele egy életet le tudnék élni.

18/F



2015. nov. 30. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit(nagyon) félénk... Vagy extrém esetben aszexuális vagy leszbikus.
2015. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nézd ... ahogy leírtad, ez egyáltalán nem reménytelen, lehet még tényleg idő kell ... de mire? már nagyon régóta ismered, azt írtad ... biztos vagy abban hogy "egymáson" lógtok? és nem te lógsz rajta? ha biztos vagy benne hogy nem, akkor simán lehet, hogy tényleg nagyon félénk, zavarba jött, és nem akar kapkodni .. csak hát ilyen korban, ha tényleg érdekled, hormonok stb... azért azt látnod kell rajta, hogy "úgy" is érdeklődik-e irántad ... mert az is lehet hogy nagyon bír téged, de ennél többet nem szeretne, akkor pedig bemutatnom neked kedves 'Friendzone' ismerősömet ;)
2015. dec. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahogy beszéltük mondta,hogy csak idő kell,a kolcsonos tetszes megvan.
2015. dec. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!