Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Férfak válasza érdekelne! (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkicsii kérdése:

Férfak válasza érdekelne! (? )

Figyelt kérdés

Férfiak, ha tudom, hogy tetszem egy helyes srácnak, milyen jeleket küldjek felé, hogy érezze, hogy számomra is szimpatikus? Egyszer szemeztem vele eddig, mert nem merek valamilyen okból kifolyólag szemkontaktust tartani vele, de láttam rajta, hogy úgy néz rám, mintha valami 8. csoda lennék a Földön 😀 Ez nekem nagyon tetszett, de azóta sem mertem a szemébe nézni, pedig akkor talán lépne.

Milyen jeleket küldjek felé, hogy kicsit bátorítsam ebben?



2015. dec. 2. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeket a jeleket el kell engedni. A 80-90%-ukat eszre sem vesszuk, a maradek 10-20%-rol meg nem tudjuk eldonteni, hogy akkor ez most jel volt-e.


Valami urugy kapcsan kezdj el beszelgetni vele, ha ugy erzed hogy passzoltok akkor talalj ki valamit, hogy jaj olyan jo lenne ha el tudnal jonni velem segiteni venni egy focicipot apamnak, vagy kerdezd meg nincs-e kedve megnni valamit. Nem szegyen megtenni az elso lepest, lehet hogy eleted szerelmerol van szo es te meg nem csinalsz semmit, csak ertelmezhetetlen jeleket kuldesz.


Batorsag!

2015. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Velem az a nagy probléma, hogy akárkihez oda tudok menni beszélgetni, idegenekkel szinte naponta beszélek, odajönnek utcán, vagy bárhol, rögtön meg van a közös hang, nincs bennem félelem.

DE... ez a kiszemelt pasi közelében megszűnik, félek odamenni hozzá, mert szerintem még a nevemet is elfelejteném😳

Köszönöm, hasznos választ adtál nekem, ment a zöld pracli😊

2015. dec. 2. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség elhívni azonnal valahova úgy, hogy még egy szót nem váltottatok. Előszőr is inkább inprovizálj. Számolj el 3-ig és szólítsd le. Köszönj neki. Kérdezd meg melyik osztályba jár, vagy hol van xy közös ismerős. Esetleg mondj neki bókot, hogy például huu de tetszik neked az a pulóver, ami rajta van. :)

17/f

2015. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jóó, mert vannak közös ismerőseink, köszönöm! 😉
2015. dec. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!