Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőtként nehezebb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtként nehezebb mint tiniként? 30-40 év közötti hölgyek válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

Hat hónapja FB-on tartjuk a kapcsolatot napi szinten.Ez amolyan egésznapos dolog.Amikor időnk engedi megválaszoljuk az adott

témát.Én már felajánlottam hogy találkozzunk,de ezt mindig elhárítja.Nem direktben,hanem ügyesen játszva a szavakkal.Lehet hogy megszeretett és nem akarja hogy az illúzió esetleg köddé váljon,fél? Vagy csak nem akar megbántani?


2015. nov. 10. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát az illető 30-40 között van ? Ha ennyi idősen valaki nem akar találkozni ennyi idő után,és csak kibújik alóla,akkor ott bizony gondok vannak a háttérben,vagy hazugságok,vagy csak az illúzió fenntartása,ami gyerekes.Ha valaki könnyen ismerkedik,nem számít mennyi idős,találkozni akar.Nagy pofára esés lesz ebből,akárhogy is alakul.
2015. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:
Nem korfüggő, ha valaki hárít. Szerintem megelégszik ennyivel, nem akar kapcsolatot, esetleg van már neki. Ha szeretne, akkor találkozni akarna és nem játszadozni.
2015. nov. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.


Ne álmodozz, nem szeretett beléd és nem is fél. Normális férfi találkozni AKAR, nem hárítani.

2015. nov. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy az adott figura nő, vagy férfi.

Ha nő, akkor felejtsd el, max online hülyegyereknek tart, akivel elmarháskodik, és neki ez így megfelel.

Ha férfi, akkor meg több mint valószínű, hogy vetített, a valóságban meg bebukna vele.

A lényeg azonban az lenne, hogy egyik felállásban sincs értelme ütni a vasat.

/teszem hozzá, a kérdést nem nagyon tudom a leirtakhoz kapcsolni. Mi nehezebb? Meg kinek?/

2015. nov. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a korhoz. Ha valaki fél évig nem találkozik, az nem akar valós kapcsolatot. Egy értelmes, érett ember tudja, hogy a net nem a valóság, és mielőbb találkozni akar. Ha nem így van, akkor nekintökéletesen megfelel az internet nyújtotta illúzió.
2015. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég sok problémája van.Amit nem szeretne szerintem exportálni egy új ismeretségbe.Nőről van szó, akinek nagyon gyorsan fordult az élete negatív irányba.Mindenkinek köszönöm a hozzászólását.Sajnos én is úgy gondolom hogy egy illúzió fenntartásába fektetek energiát,én is ő is.
2015. nov. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!