Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még mindig azt érzem iránta, amit azóta nem akarok, hogy tudom, soha sem leszek neki olyan fontos amilyen lenni szeretnék? 18/f

Figyelt kérdés
rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem jelentek semmit az egyetlen lánynak, aki iránt valaha éreztem valamit. ez volt egy fél éve. és azóta semmi sem változot. jó nagy kamu ez az idő minden sebet begyógyít duma. még mindig ugyanazt érzem mint régen. nem beszéltük meg, csak tudja, hogy rosszul esett, hogy nem szólt a barátjáról és hogy én többet szerettem volna tőle mint barátság.
2015. dec. 4. 01:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert jelen pillanatban amúgy is olyan korban vagy, ahol a hormonok tombolnak rendesen, neked tényleg tetszik a leány, tehát igen, ezt érezni fogod. Fél év az nem sok idő. Mivel most burjánzanak a hormonjaid, ezért ez a szerelem érzés még megmaradhat úgy körülbelül 4 évig. Kitartást! :)
2015. dec. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!