Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSETEK! , szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vargas999 kérdése:

SEGÍTSETEK! , szerelmes vagyok egy lányba, de ő a legjobb barátom és nem tudom mit csináljak, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
már elég régóta ismerjük egymást és úgy érzem teljesen beleszerettem, de nem tudom hogy fogadná ezt és nem merek kezdeményezni légyszi segítsetek nekem, nagyon hálás lennék:)( 16 éves vagyok )

2015. dec. 5. 15:26
 1/4 anonim válasza:
100%
szerintem mondd a lánynak , hogy hogy érzel iránta , persze kockázatos , de aki mer az nyer ;) hajrá
2015. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam/vagyok. Én nem teszek semmit. Ha te akarsz valamit, akkor mondd el neki, ilyen egyszerű. Nem kell ezt túlreagálni.
2015. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sokat segítettetek :)
2015. dec. 5. 21:03
 4/4 anonim válasza:
Remélem még nem mondtad meg mert ha igy hirtelen meg mondanád hát lehet nem ugy reagálna rá elöször próbálj közel kerülni hozzà és meglátod érezni fogod hogy mikor mond meg de helyszinnek ajánlhatok egy fát egy fa alatt mond ki
2015. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!