Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerlmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerlmes vagyok egy lányba akivel azóta nagyon jó barátok lettünk csak nem viszonozza az érzéseimet és nagyon rosszul esik. Mi kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba akivel kb. Fél éve beszélgetek nem mondhatnám hogy kavartunk ami a lényeg hogy tudta már régóta hogy szeretem és sokáig húzta az időt ameddig ki nem húztam belőle az okát azt mondta hogy mást szeret azóta nagyon depressziós vagyok és nem tudom mihez kezdjek hogy várjak rá? Mert nagyon szeretem szóval nem tudom ezért szeretnék tanácsokat kérni hogyha valaki segíteni az jó lenne.16/F
2015. dec. 5. 22:10
 1/3 eznemlényeges ***** válasza:
Hát, még próbálkozhatsz nála, mert szerintem nem tudod elfelejteni, hátha sikerül.
2015. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mutasd az erdeklodesedet iranta! Es probalkozz sztem mindenkepp

Irj ra tok hulyesegek miatt, akarmi miatt

Ha van snapchated kuldj neki kepeket "nevreszoloan" nem tudok mashogy fogalmazni :D

Ha ugyanarrafele laktok es pl kettesben mentek buszon ajanld fel h haza kisered

Sulis dolgokkal keress fel pl h csinaljatok mit tudom en vmi hazidolgozatot eloadast v ilyesmit

Ilyenek

Es erezn fogjA

Es ha ezt erzi es bejossz neki latni fogod h o is kozeledik

EEEEES LASSAN ITT A KARACSONY ES ANNO NALUNK ILYENKOR EBBEN A NAGY KARACSONYI HANGULATBAN DULTAK A HORMONOK SZOOOVAL sztem elhivhatnad pl osztalykaracsonykor(mar ha van) koruzni v moziba

2015. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megpróbáltok segíteni.

Az érzéseim mindig kimutatom felé.

Azt szoktam állandóan csak lököm neki a hülyeségeimet.

Igen együtt szoktam vele a buszon hazajönni csak ő a szomszéd faluba lakik és meg szoktam várni a buszát az is jó?

Gondolkodtam rajta hogy vegyek-e neki karácsonyra valamit csak nem tudom mit.

De ha nem engem szeret akkor hogyan tudna ettől megszeretni úgy ahogy én szeretem őt ?

Erre is gondoltam hogy az ünnepeket jó lenne vele együtt tölteni de nagy valószínűséggel nem fog ez menni .

2015. dec. 6. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!