Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tudhatom biztosan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudhatom biztosan, hogy egy lány viszonozza az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Most nagyon tetszik egy lány, sokat beszélünk is, egy suliba járunk, ott is néha beszélünk. Mostanában nagyon megkedveltem és amikor írom neki hogy szeretlek akkor általában vissza írja hogy ő is... de vannak kétségeim afelől hogy ő is azt érzi amit én. Például nem jön le találkozni mindig (azaz ritkán jön le sulin kívül pl hétvégén) néha el szoktam kísérni edzésre... Gondoltam rá hogy valamikor ilyenkor kéne megcsókoljam vagy valami. De valahogy azt érzem hogy még korai, de félek hogy késő lesz előbb utóbb, mert mivel elég szép vannak olyan barátai akik helyesebbek nálam, és félek hogy lecsapnak rá előttem. Mikor lehetek biztos benne hogy tényleg szeret? F/15 köszi előre a válaszokat!
2013. ápr. 20. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég, hogy elcsépelődött már az a szó, hogy Szeretlek... manapság már úgy használják, mint a helót...
2013. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát eléggé, én életemben először 17 évesen mondtam ki egy fiúnak, hogy szeretlek, fél év járás után.
2013. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és egy srácnak se mondtam hogy "szeretlek". Most viszont nagyon szeretek valakit. Meglepetés-kávét kap tőlem, meló után még benn maradok vele órákat, ha hajnali kettőkor hív akkor nem baszom le hogy felkeltett, biztatom dicsérem, ápolgatom az egóját. Szóval szerintem ha igazán szeret téged a lány akkor nem csak mondja hogy szeret, hanem tesz is érted valamit.
2013. ápr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt soha sem tudhatod hogy egy lány viszonozza valóban mert úgy gondolod de mégse . Tehát soha
2013. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!