Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Annyira jó lenne egy társ,...

Annyira jó lenne egy társ, akivel szeretjük egymást és mindent megbeszélhetek vele. Nincs szerencsém a pasikkal, de úgy vágyok arra, hogy valaki tényleg viszonozza az iránta táplált érzéseimet. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Baráti körömben mindenki megtalálta már a párját, csak én vagyok egyedül. Olyan jól esne ha lenne valaki, akivel kiegészítenénk egymást. Az interneten vannak ilyen barátaim, akiknél megeshet, hogy a másik fél valamivel többet érez mint barátság, de ez nem kölcsönös... És csak 3 barátom van a netről, akivel mindenről tudok beszélni, a többiek csak "haverok", és mindenki nagyon messze lakik sajnos.

Úgy vettem észre, azoknak a pasiknak bejövök, akik nekem nem. Lehet, hogy vannak még olyanok is, akik nekem tetszenek, de ők ezt egyáltalán nem mutatják ki, így még esély sincs semmire. Itt helyben még egy embert sem tudok az osztálytársaimon kívül, akivel közös témánk lenne, vagy tetszene vagy akármi. De osztálytárssal meg nem akarok semmit, nagyon kevés van aki bejön a suliból.

Szívesen ismerkedek az interneten is, de itt meg azért nem biztos, hogy mindenkiről el kell hinni mindent.. :) Bulizni nem járok, nincs egy szórakozóhely, se egy kávézó itt, ahová be lehetne ülni.

Magamról egy kicsit: Mindenem a zene. Metal, rock, punk-rock, de ebben a kategóriában jöhet minden. Kedvenc időtöltéseim a gitározás, rajzolás és a nyulaim. :) Zöld szemem és barna hajam (bár néha zöld :P) van. 14 éves lány vagyok. Ha gondoljátok írhattok privit. :)

Köszönöm szépen előre is mindenkinek!


2013. szept. 25. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
menj aludni, 6 ora mulva menni kell iskolaba
2013. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Én is otthon ülő típus vagyok, írjál!



Béla bácsi

70/F

2013. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem megyek suliba ma. :)

Kérlek, kíméljetek az ilyen válaszokkal. Köszönöm.

2013. szept. 25. 00:36
 4/6 anonim válasza:

Tetszik, hogy Szereted az állatokat :)

Én is gitározom! *.*

és a barna haj a legvadítóbb :DDD

am 17f

2013. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már mindenkinek van barátja?, tyű! Kislány vagy, 14 évesen ez normális. Bőven ráérsz erre még, kevesebb alkonyat, több mozgás, művelődés, és játszás, barátkozás (korod beli élő lányokkal, no netlife) az egészséges.
2013. szept. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hagyjátok már ezt a mi egészséges és mi nem dumát..

Nem megba**atni akarom magam hanem csak egy társat szeretnék... És szerintem azzal semmi, de semmi gond nincs.

Ha valakinek barátja van, akkor mindenki azt feltételezi, hogy első héten szexelnek. És nem értem miért kell állandóan általánosítani.

2013. szept. 25. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!