Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki lehet jutni a FriendZone-bol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet jutni a FriendZone-bol?

Figyelt kérdés
Konkretan van egy osztalytarsam akivel nagyon joban vagyok tobbszor monsta is hogy milyen jol feldobtam a napjait. De sajnos o a rosszfiukra bukik habar 2x megakartak fektetni igy szakitott veluk... most megjobban szeretnem hogy szerelmes legyen belem bar ezt nyiltan nem mondta nekem de beki a rosszfiuk tetszenek...
2015. dec. 7. 15:27
 1/4 anonim válasza:
Ez nem friendzone nyugi :D az az ha azt mondja hogy legyetek inkább barátok. Hivd el valahova szerintem
2015. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korotokat elfelejtetted leirni.
2015. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hopsz tenyleg :) en 17 o 16 es mar hivtam bar 1 evben 2x es nem ert ra (oszi es tavaszi szunet)
2015. dec. 7. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"nem ért rá" tipikus kifogás szöveg. Ha gyökeres változás következik be az életedbe, lásd pl kigyúrod magad, hirtelen sok pénzed lesz, drága holmikba kezdesz járni akkor egyből odalesz érted s ezzel együtt eltűnnek a "nem érek rá" kifogások, helyett jön majd "találkozzunk ma este, Én ráérek, ugye Te is?" duma! Ha el tudod felejteni, hogy előtte h.lyének nézett most pedig oda van érted, akkor rendben a szitu, de ha nem tudod elfelejteni ez a lány már most elásta magát. És nyugodtan le lehet pontozni, bár attól még nem lesz kevesebb a valóságtartalma annak amit leírtam
2015. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!