Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves vagyok, és Totálisan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancsa2002 kérdése:

13 éves vagyok, és Totálisan belezúgtam egy fiúba. Egy nap összeszedtem a bátorságom és elmondtam neki, de lehet, hogy neki más tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 7. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2015. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 évesen elég rossz kategóriába raktad a kérdésed "Felnőtt párkapcsolatok"
2015. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt párkapcsolat kategóriába (ha nem helyezik át a kérdésedet) felnőttek járnak. Mi olyan válaszokat tudunk csak adni, hogy menjél matekleckét csinálni, 13 évesen ez a dolgod. Márpedig nem hiszem, hogy ilyen válaszolnak örülnél :(
2015. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Annó én is voltam ilyen idős és csináltam ilyet. Neki is más tetszett. Nem nagyon tudtam mit csinálni és nem is csináltam. Van ez így.
2015. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit se tehetsz, meg kell várnod, mit mond.
2015. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, felnőtt kategória, de egy 13 éves lányka is ember, nem kell bunkónak lenni valamint ha már ti ekkora felnőttek vagytok akkor miért nem lehet példát mutatni vagy normális választ adni. Igen, nem ide kellett volna írnia a kérdés és talán egy kicsit hiányos is, mert pl nem említi meg a, hogy miért gondolja ezt. Ritka állatfaj ez a magyar, ezért tart itt az országunk is.


A kérdésre válaszolva, nem tudjuk, hogy milyen idős a srác, de ha nem tetszel neki sajnos nem nagyon van mit tenni, ha pedig még egy randira sem lenne hajlandó elmenni akkor pedig főleg.

2015. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ő is 13 éves.

Szoktunk azota is beszélgetni,ugyhogy sztem nem utál...

Lehet hogy más tetszik neki,mert az osztályban mindenki azt ,,suttogja '' hogy xy tetszik neki... :(

2015. dec. 8. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá.

Mit reagált amikor mondtad neki?

2016. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!