Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok, és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, és van egy lány, akit arra szeretnék kérni, hogy legyen a barátnőm. Ő 13. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Úgyértem nem túl nagy a korkülönbség? Ui.: Semmi rosszra ne gondoljatok...
2015. dec. 7. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Énis 16 vagyok és egy 13 éves tetszik, szerintem nem nagy különbség. De biztos vagyok benne hogy lesz pár válaszoló aki szerint ez hatalmas különbség és úgyis csak "arra" kell neked(legalábbis akárhányszor ilyen kérdést láttam ez történt)
2015. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a ti korotokban nem számít pl nekem 14 évesen 12 éves volt a barátnőm
2015. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha normális, érett gondolkodású, nem kislányos akkor szerintem simán.

(ui.:ne neten kérdezd meg hanem élőben :p )

2015. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
hm nem nagy a különbség egyáltalán. csak 13 évesen még elég éretlen a lány... avagy jó semmi rosszra ne gondoljunk de előbb-utóbb szexelni akarsz vele. te 2 év múlva 18 leszel, ő meg csak 15. lehet még 15 évesen nem akar majd.
2015. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért ő mégiscsak általános iskolás, te meg középiskolás. Ez azért elég nagy különbség.

És ahogy már írta valaki, a szex miatt is lehet problémás.

(Nem akarok arra gondolni, hogy már 13 évesek is szexelnek, brrrr.)

2015. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha az probléma, hogy általános iskolás akkor várj szeptemberig, akkor már középiskolás lesz.
2015. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

En 17 vagyok, szerintem tul fiatal hozzad. Nem a 3 evrol van szo, hanem az h o meg csak 13.. Ha pl. a lany 16 lenne, te 19 lennel most akkor semmi gond..erted. Ez csak szemelyes vélemény, magambol indultam ki.


Amugy ha eleg erett a lany akkor rajtatok mulik minden.

2015. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj sincs. Nem megdugni akarod, hanem tetszik neked, akár szereted (nem tudom). Én nekem 14 évesen volt egy 18 éves barátnőm. Semmi baj nem volt a kapcsolattal. Még most is tart, ő 19 én pedig 15 :)
2015. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 13 éves lány vagyok, és nekem egy 16 éves fiú jön be. Igaz, nem biztos, h összejönne, de sztem nem nagy a kor különbség! (és most ne jöjjön senki azzal, h minek írogat ez a "kislány", inkább menne barbizni, stb...)
2015. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért gondolod hogy nem biztos hogy összejönne a dolog?
2015. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!