Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de nem tudom ő mit érez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem tudom ő mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, és nagyon bírom.. tök aranyos és kedves mindíg odajön a suliba beszélgetni ha meg lát mindig mosolyog haggya hogy dolgozatnál lemásoljam amit írt xd és mindíg mondja hogy milyen szép vagyok és meg ilyenek és akkor másnap ugyanezt csinálja egy másik lánnyal engem meg akkor éppen leszar és húzzak a p*ba meg ilyenek és most akkor mi van xd ő is bír vagy nem vagy nemcsak engem mert mostmár megőrülök tőlee xd
2015. dec. 8. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélned kéne vele hogy miért ilyen kedves vagy hogy tetszel-e neki. Meg ilyenek de lehet hogy csak viszonzatlan szerelem amilyen az enyém csak ott a lány idősebb mint én 4 évvel
2015. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!