Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szeretem de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem de nem tudom, hogy mit érez? (részletek alul)

Figyelt kérdés

Van a suliba egy fiú, aki szerintem nagyon helyes. Eddig is nagyon jól elvoltunk, de ma az egyik órán hátrafordult, (előttem ül) és tök jól eldumáltunk, végig röhögtük az órát és akkor volt egy olyan szikra köztünk ami eddig nem volt és úgy éreztem, hogy már kezd kölcsönös lenni a szerelem. Ti mit gondoltok, van esély, hogy szeressen?? Mit tegyek, hogy biztos legyek benne, hogy érez valamit irántam???



12 évesek vagyunk mind a ketten



A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. szept. 14. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

add magadat, ha nem jön össze nem baj, nem ő az egyetlen

amúgy is ha nem ezer kérdésben írták le de itt is elmondom, egy osztályon belül ne nagyon kezdjetek ki egymással

2015. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Czirják Máté válasza:
Sztem vn de majd meg alakul es en is 12 vok
2015. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettetek! :)
2015. szept. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!