Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
A barátommal most ért véget a kapcsolatunk. Megcsalt és hónapokig mondta hogy szeret egyik napról a másikra furcsa lett és rákérdeztem van e valami baj. De csak annyit mondott sok a munkája és fáradt. Az utóbbi időbe nem is volt ideje találkozni mert "dolgozik". Akkor megnéztem a facebook adatlapját és ki volt rakva egy gyertyafénynes vacsora egy lányt pedig megjelölt a képen. Ő nem rakta ki és nem is engedélyezte az idővonalán a kapcsolatot csak 2hét után miután rengeteg megosztás lett a kapcsolat után. A lány rakott fel képet de azt sem engedélyezi az idővonalán. Az a baj hogy még mindig nagyon szeretem. Hogyan tudnám elfelejteni?

2015. dec. 8. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit kusza, és nem is biztos hogy jól értelmeztem, de egyet tudok: mindenképpen görény volt! Sajnos nincs külön metódus a felejtésre, bár sokan ajánlanák most az új pasi-pia kombinációt, de az semmit se segítene. Elterelni is nehéz a figyelmedet, de meg kell próbálnod. Tegyél olyan dolgokat amiket vele nem tudtál, folytasd a félbehagyott sorozatodat, olvass könyveket. A legjobb tanács azonban a legjobb barátnős este. Aludj nála/aludjon nálad, nézzetek szar filmeket, beszéljétek ki. Ez a legjobb terápiás módszer a megsemmisítésen kívül (ami szintén nem használ semmit, max agresszió levezetőnek jó..). Kívánom hogy sikerüljön az egész. Nem érdemel meg téged, ha nem képes értékelni azt, aki vagy. Klisé nem klisé, jobbat érdemelsz.
2015. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megfogadom a tanácsod.
2015. dec. 9. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül mi történt? Hogy vagy?:) #1 vagyok
2015. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm jobban. Azóta se beszélünk és még nem sikerült elfelejteni de minden nap úgy kelek fel hogy már nem engem hiteget. :)
2015. dec. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!