Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hét ismeretség után szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét ismeretség után szerelmes lehet valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, itt vagyok én az élő példa.

17f

2011. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a szerelem csoda!


Három napig tart....

2011. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy , hogy az ember kit szeret meg és miért.

Lehetsz szerelmes , de az közel sem olyan mély dolog mint ha már hónapok óta lennél szerelmes. A szerelem öl és butít

2011. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké,de 32 éves,nagy vilagi pasi,akinek eddig 1 komoly kapcsolata volt,nem nagyon...Nem?Csak mondja a csajnak,h szereti,meg masnak is...a csaj 20 éves...és az a gyanúm,h engem akar idegesíteni,mert 1 hete adta ki úgy mond az utamat,es tutira tudom,h ők is 1 hete ismerkedtek me
2011. júl. 10. 23:15
 5/11 anonim ***** válasza:

23:14 "A szerelem öl és butít"



Pontosan így van. Csak a sorrend rossz :D

2011. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem volt köztünk semmi komoly,nem én vagyok az akivel komoly kapcsolata volt,csak sms-t írkált...nekem is szerelmet vallot telefonba...csak én tudtam h nem szabad elhinni...
2011. júl. 10. 23:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy hete ismeritek egymást? - Szóval még nem is ismeritek egymást.. Ha tényleg azt is gondolná hogy szeret, akkor is csak egy általa kitalált személyt szeret. pont azért, mert ennyi idő alatt nem lehet megismerni a másikat - önmagáért szeretni. Maximum egy ábrándot.

Na persze, meg előfordulhat hogy simán hülyít..

2011. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Neeem,nem engem szeret...elolvashattál vmit...nekem is mondta,de nem hittem el,1 hete adta ki az utamat...
2011. júl. 10. 23:33
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsánat, tényleg :) akkor más szám és személy, de a hipotézisem változatlan :)
2011. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
lehet, énis ígyvagyok a 2.randin smároltunk és elválaszthatatlaok vagyunkár 2 hónapja:D 15/f
2011. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!