Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek mien lány tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mien lány tetszik/jön be?

Figyelt kérdés
Korra stílusra öltözékre stb. Ilyenekre gondolok
2015. dec. 10. 14:59
 1/5 eznemlényeges ***** válasza:
15, rocker. Ne legyen bunkó, ne legyen túl magas, és nem muszáj, de + pont a szeret hozzám bírni :)
2015. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem egy idős (15) +- 1 év. Legyen alacsony (170) alatt, stílusra legyen szerény, de mégis jó stílusa legyen, és jól álljon neki. Barna haj, szem bőr előnyben, ne legyen buta, nyávogos, értse a humort, ne legyen sértődékeny, se féltékeny, lehessen barátként is kezelni, ne cigizzen, és legyen szép szimetrikus letisztult szép arca és szép nagy szemei legyenek. Ne legyen duci, de ne csont és bőr legyen. A nyak alatti testi adottságok (domborulatok) már mellékesek, de nem árt ha jó alakja van.
2015. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15-21 éves, stílus mindegy, de legyen nagyon bújós.
2015. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem vagyok egyedül, és nem csak én szeretem a bújós lányokat :)

Szóval..legyen kb 16-17 éves, stílus mindegy (bár azért punk és hasonló nem kéne, inkább legyen nőies), hajszín mindegy, de előny ha vékony :)

Ja, nem vagyok magas, szóval ő se legyen az, és ahogy a többiek is írták, legyen bújós :)


18/F

2015. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ideálra gondolsz, akkor arra nem tudok válaszolni. Sokféle lány bejöhet és nem attól tetszik, mert mondjuk kék a szeme, hanem azért, mert bejön az arcformája, arca és egyszerűen szép. Ez olyan dolog, amit nem lehet körülírni, úgy alapból bejön. :)

Viszont azt szeretem, ha nem festi magát agyon, inkább a természetességre törekszik. (persze itt sincs kizárva, aki festi magát) Öltözék szempontjából az egyszerű is megteszi, az nem számít annyira. Természetesen fontos az igényesség, de igazából ennyi. Jól tud állni egy egyszerű farmer is egy pólóval/pulóverrel. :)

Korban ne legyen idősebb azért, fiatalabb az ésszerűság határain belül. :)

És alacsoyabb legyen. :)

2015. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!