Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bevalljam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba akibe szerelmes vagyok és ezt el is akartam mondani neki de ez nem sikerült (akit érdeker annak privibe leírom) Az a légyeg hogy nem tudok vele kettesben lenni mert amint megpróbálom haverjaim valamiért cikiznek hogy szerelmes vagyok belé és ez már a lányt egyszer eléggé megbántotta na szóval ötletek? Meg eleve hogy közöljem vele hogy tetszik mert mivan ha nem érez irántam semmi különöset?

2015. dec. 10. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírhatod nyugodtan, szívesen olvasom.


Simán csak mondd meg neki, hogy szereted, nem kell túlspilázni a dolgot ;)

Ha nem érez semmi olyat, akkor majd megmondja és nem lesz semmi. Nem gáz. Esetleg elgondolkodik és belédszeret.

2015. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Osztom a választ! Mivel nem jó sokáig kertelni, mondd meg vagy írd le neki hogy mit érzel. Minden lány arra vágyakozik titokban, hogy szerelmet valljanak neki. Ezt már csak tudom, mivel én is lány vagyok.
2015. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!