Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevalljam neki az érzéseimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki az érzéseimet, vagy hagyjam? Neki ott van a másik lány.

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja van egy új barátom. A suliban ismerkedtünk össze a barátnőmnek köszönhetően, és azóta szinte minden nap beszélek vele a suliban. Nagyon közel érzem magamhoz, mert olyan kedvesen viselkedik velem, hogy ezeket nem tudom hova tenni. Pl.: látta, hogy megpusziltam köszönésnél az egyik fiú barátomat, és erre megkérdezi, hogy "nekem nem köszönsz?" , és meg még vannak ilyen tök aranyos dolgai.:) Lehet, hogy kicsit többet is érzek iránta, egyszer igen, egyszer nem.. az a baj, hogy egyszer facebookon olvastam, hogy kirakott ilyen lájkolós kiírást, hogy hogyha lájkolja az illető, kiírja, hogy bejön-e neki, járna-e vele, stb. Az egyik lány barátja lájkolta, és kiírta neki, hogy járna vele. Nem tudom, hogy most mit tegyek, mert úgy érzem, lenne esélyem nála, mert annyira aranyos meg kedves velem, de egyszerűen nem tudom.. szerintetek? Köszi a válaszokat! :)
2011. nov. 5. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

hát valld be sokal jobb lesz megkönnyebbülsz nem fogsz leégni kiégni no problem :D én is így voltam sms-ben, ted meg minél hamarabb vagy el buktad :(Problem?


21/F

2011. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak mert ezt írta facebookon,még nem feltétlenül fog járni azzal a csajjal,erre ne alapozz semmit...mondd meg neki,ha összejön,akkor tök jó,ha nem,akkor meg nem lesz ott legalább a "mi lett volna ha..." érzés.
2011. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat en nem tudom h vagytok vele de szerintem mindenkinek egy csomo ember tetszik (hacsak nem vagy egyvalakibe nagyon szerelmes) es veluk jarnal. Valoszinuleg veled is osszejonne. Szerintem ha a baratnoiddel szervezel egy napi programot pl korcsolyazas es elhivod ot is meg a haverjait. azzal sokkal tobbre mesz mint egy lajkolassal.

Foleg ha el is jon. Ha meg nem arra kellett h tobb embert is hivtatok igy nem annyira atlatszo.

U.I.: azt a csajt ne hivd el, ha lehet.

2011. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) fogok beszélni vele és megpróbálom neki bevallani az érzéseimet..
2011. nov. 13. 17:32
 5/5 anonim válasza:
Hat szerintem nem kellene bevallanod semit. Mert az emberi termeszet olyan akaratlanul is hogy ami mar megvan az mar nem olyan erdekes. szoval en azt ajanlom hogy kicsit jatszal vele hogy kelyen harcolnia erted, es akkor fog is harcolni 23/F
2012. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!