Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam-e a szeretőmnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam-e a szeretőmnek az érzéseimet? Egyikünk sem független.

Figyelt kérdés
Tisztáztuk a "szabályokat" az elején, de lehet nekem nem megy érzelmek nélkül. Vagy lépjek ki? 2 hónapja tart a dolog.

2012. jún. 27. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nem semmi egyikőtök sem független...már ez manapság már nem nagy hír :D ez van h ilyen dolgokba mész bele. Am meg sztem a legjobb lépés ha elmondod neki, hogy mi van. Talán szerencsés leszel és ő érez valamit. Ha meg nem legalább nem gyötröd ezen tovább magad. Meglehet, hogy így elveszted de... minél hamarabb tisztázod az egészet annál hamarabb leszel túl rajta :D
2012. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
lépj ki mielőtt még teljesen bele nem zúgsz.. amugy sem helyes ilyet csinálni..
2012. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csegi89 ***** válasza:
Mond el neki. Legyen eszed, ha már eddig nem volt...
2012. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az asztalt a legjobban az tudja borítani ha belekavarodsz!


Ha őt akarod, és ő is téged és szét tudtok menni mindketten minimális sérüléssel a résztvevők részéről is akkor maradj a kapcsolatban! Ha nem akkor ne bonyolítsd feleslegesen a saját életedet!


Ehhez persze kéne tudni hogy ő mit érez és mit akar! Szóval meg kell tárgyalnotok!


Szerintem sanszos h szakítani kéne mert nem cserélné le a feleségét rád!


28F

2012. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Abba is gondolj bele, hogy ha mindketten belementetek egy ilyen kapcsolatba, akkor egyikötök sem az a hűseges típus!

Ebből kifolyólag, ha együttmaradtok és felvállaljátok a kapcsolatot hivatalosan, akkor mennyi az esélye, hogy együtt is maradtok? Mert szerintem kisebb mint egy "normális" kapcsolatban, haol nem szeretőként jöttek össze...

2012. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de szerintem köztudott, hogy nincs olyan viszony szeretők között, ahol mindkét fél csak a szexet akarná. Az egyik - az esetek 90 %-ban a nő - többet akar. Mert megy ugyan a félrekufirc érzelmek nélkül is, de max. 1 alkalommal, nem rendszeresen. Szóval szerintem a szeretőd tudja, hogy többet is akarsz tőle, csak neki kényelmes így. Én biztosan kilépnék ebből a kapcsolatból, anélkül, hogy megindokolnám. És abból is kilépnék, amiben "hivatalosan" vagy benne. Ha valakinek a párja mellett szeretőre is van szüksége, ott valami nem jól működik.
2012. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:

Mond el neki, miért ne mondanád.

Pasiszemmel azt tudom mondani, hogy NEM igaz az, hogy a férfi csak dugni akar ilyen helyzetben.

Az a szeretős dolog tartott sokáig (2,5 év), amiben tényleg szerettük egymást, valamiképp elfogadva ezt a fura korlátozottságot.

nemrég (már független pasiként) olyan nőt építettem le, akinek csak tán fülébe nem... de amúgy bármikor bármit, ami eszembe jutott, de hát ANNYIRA nem jelentett semmit...


Szóval a szerető: szeretet viszony, minden más elítélhető oldala mellett, miért titkolóznál az előtt IS, akit szeretsz?

2012. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

06-28 08:54


Eléggé elhamarkodott következtetés levonni azt amit írtál!!!

Nem ismered a részleteket! Lehet hogy a saját kapcsolatukban mindeketten már évek óta szenvednek és élve el vannak temetve!

2012. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!