Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kimondta hogy szeret és én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondta hogy szeret és én is hogy őt, de van barátja! Mit tegyek? 13/F

Figyelt kérdés

Ő egy lányosztálytársam és még csakpár hónapja kezdtünk el beszélgetni. De azóta minden este kb. 2-3 órát. Nemrég odajött hozzám tesi előtt és megölelt ( már akkor is volt barátja)! De most pár napja elutaztak és természetesen most is baromi sokat dumáltunk! Aztán egyszer csak írja hogy: furcsa lenne ha azt mondom hogy szerelmes vagyok beléd? Én természetesen azt válaszoltam hogy nem! Aztán elmondtam neki hogy én is belé.


Na most

1.kérdés: Azzal elszúrtam-e mindent hogy: Most inkább maradjunk barátok! (Kérlek ne fikázzatok ezért mert még sose volt barátnőm)

2.kérdés ha ezzel elszúrtam az esélyeim nála esetleg még van lehetőség javításra? Vagy egyszerűen várjam ki amíg szakít a barátjával?


A válaszokat előre is köszi!



2015. dec. 10. 23:48
 1/10 anonim válasza:

Nagyon aranyos vagy, de elárulok neked egy titkot.

Nem fogom azt itt leírni, hogy fiatal vagy még stb.stb.., mert ennyi idősen én is ilyen csaj voltam :)

Ha van barátja és elhagyná érted, akkor téged is elhagyna ha jönne egy jobb.

Amúgy osztálytárssal sose!! Ha megbánt, nagyon nehèz lesz kiheverni, mert mjndennap látod

2015. dec. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret akkor elhagyná a barátját azért.
2015. dec. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fruzs33 ***** válasza:

Szia.Ha tényleg szerelmes beléd,ne add magad egy könnyen,ha tényleg szeret bizonyítsa be.

1.kérdésre:Szerintem nem szúrtál el mindent,mert szerintem nem biztos az érzéseiben.

2.kérdésre:Szerintem van esélyed a javításra,ha téged akar tényleg.

2015. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küzdj érte.
2015. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott amugy nem szerencsés osztálytárssal járni utána meg nézheted a fejét
2015. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk, plusz aki képes elhagyni valakit másért, az később is meg fogja tenni.
2015. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szúrtad el, ha elmondod neki hogy hülyeséget beszéltél, és többet akarsz barátságnál akkor szerintem van esélyed. Ha bátor vagy akkor foglalkozz vele sokat, hogy lássa rajtad hogy szereted, de azt is hogy megvédenéd mindentől, stb.. És ha ez megvan akkor (persze ha szakított a barátjával hogy ne legyen konfliktus) öleled meg, és csókold meg. Ha nem akarsz ennyire előrelépni akkor hívd el valahova(persze ezt is ha már vége a kapcsolatuknak).
2015. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy még az előző vagyok, elfelejtettem odaírni hogy 13/F
2015. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi és nagyon megfontolom a válaszokat de írjak csak ra hogy en tobbet akarok baratsagnal!?
2015. dec. 11. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
(még mindig ugynaz vagyok) Szerintem ha van lehetőséged akkor két szem közt beszélgessetek, és akkor. Ha meg akkor nem lesz barátja akkor amint mondtam ha bátor vagy akkor ölelés, és csókold meg. De ez csak az én véleményem, lehet hogy nem kéne ezt tenned. Fontos, hogy ne tervezd el, csak majd ha odajutsz akkor próbálj szívből beszélni.
2015. dec. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!