Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném h legyen barátom!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném h legyen barátom! Nem tudom mit tegyek! Tök szar érzés! Körülöttem a legtöbb barátomnak van barátnője/barátja, nekem meg még sose volt. Mit rontok el mindig? (komoly válaszokat várok)

Figyelt kérdés
Bárki aki eddig komolyabban tetszett azt vagy alig látom vagy ismer engem de nem vagyunk beszélőviszonyban sem mert sztem nem is tudja h létazem,szóval csak a távolból figyelem meg álmodozok mint valami pszyhopata komolyan mindjárt 15 vagyok és nagyon szar ez igy ...nem igaz h csak plátói szerelmeim legyenek ...mit tegyek ???

2015. okt. 18. 21:12
 1/6 anonim válasza:
Átérzem..15 vagyok és még nem volt barátom,igaz csókoloztam már de abból nem lett semmi.2évig voltam szerelmes egy fiúba aki atcseszett.Mindegy,ez van.én is mindig ezt kérdezem magamtól hogy mit csinalok szarul..de aztan belegondolok hogy 15 vagyok es hogy lehet kicsit felek ettől az egesztol..a lenyeg hogy ne görcsölj ra!mert ugy biztos nem fog sikerülni semmi..
2015. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá a dologra... hidd el, a legváratlanabb időben fogsz összefutni valakivel :D
2015. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Isnyiv Kokájev válasza:

Egyet tudok tanácsolni..:)

VÁRJ AMÍG ELJÖN AZ IGAZI :3

2015. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok,nekem is csak plátói szerelmeim voltak eddig. Egyszer láttam egy srácot a tv-ben (12 évesen) és annyira megtetszett,hogy kb. 1,5 évig nem tudtam kiverni a fejemből :D Most is van/volt egy ilyen hasonló helyzet ami már nem annyira plátói mint az előző,mert ezzel a sráccal legalább már beszéltem ,csak sajnos ritkán futok össze vele. Először azthittem ez most szerelem lesz,de aztán ,ha mond vagy tesz valami olyat,egyből kiábrándulok belőle,szóval nem értem magamat :D Biztos meg lesz az a "NAGY Ő" valamikor,de ne azért keressed őt,mert már mindenkinek van barátja/barátnője :)
2015. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1# 2# én nem görcsölök rá...nem vagyok az a típus .Eléggé társasági ember vagyok szóval csak nagy ritkán amikor éppen nem a barátaimmal vagyok akkor szoktam ilyesmiken gondolkozni
2015. okt. 19. 15:05
 6/6 A kérdező kommentje:
4# távol áljon tőlem h csaak azért akarjak barátot mert már mindenkinek van párja és h le ne maradjak....abszolut nem ilyen vagyok(szerencsére) :D :D :D :D :D
2015. okt. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!