Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátkozásnak indult, aztán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozásnak indult, aztán mintha másik irányba ment volna a dolog, de most nagyon látványosan leszar. Barátja van. Mi lehet a helyzet?

Figyelt kérdés
Tizenkilenc éves lányról van szó. Egy suliban járunk, és elkezdtünk barátkozni. Sokat lógtunk együtt, megosztotta velem a féltett titkait. Elkezdtünk igazán közel kerülni egymáshoz, de nem volt semmi komolyabb. Most viszont kb. hozzàm se szól, nem reagál semmire. Mintha kiábrándult volna belőlem. Nem történt semmi különös köztünk, nem bántottam meg. A sztorihoz tartozik, hogy több mint egy éve van barátja, aki jóval idősebb, és jóval gazdagabb, mint én. Mi lehet a helyzet?

2015. nov. 24. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos a jóval gazdagabb "fiú" jobban vonzotta mint te.. Talán az elején érzett irántad valamit, de tudod sok lányt(rajtam kivül, mert én nem a pénzre hajtok) sokkal jobban érdekli a vastag pénztárca, mint a kedvesség, vagy bármi más..:s szerintem hagyd a lányt es keress valaki olyat akit nem a pénz érdekel, mert jobbat érdemelsz nála! 17/l
2015. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!