Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit szóltok ahhoz ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szóltok ahhoz ha a neketek tetsző lány elpirul, amikor meglát titeket?

Figyelt kérdés

Szóval az a gond, hogy amikor meglátom azt a fiút, aki tetszik, már észre vettem, hogy elég gyakran figyel, viszont nem merek ránézni, mert legutóbb is teljesen vörös lett az arcom. Teljesen kipirultam. Olyankor meg inkább lesütöm a szemem, vagy máshova nézek.

Ti mit szóltok az ilyen lányhoz? Elkezdtek vele egy kapcsolatot? Hogyan flörtöljek vele tovább? Mit gondolhat ilyenkor a srác? Ugyanis egyre csak néz, es legutóbb láttam, hogy ő is teljesen vörös volt.

Barátnőim azt mondják,hogy nagyon tetszem neki, de ilyenkor totál leblokkolok. Általában picit elbújok, vagy távolabb megyek, és ott gondolkodom, hogyan kéne. Nem akarok beégni, mert azt szeretném, hogy ilyenkor a srác jöjjön utánam. Azt meg nem csinálja.

De valahol mindig összefutunk, és ez olyan jó érzés.

Amúgy ha netán egyutt beszélgetünk, mindig sokat nevetünk, mert igyekszem mosollyal palástolni ezt. :$


Szóval srácok, ti mit gondoltok az ilyen lányröl?



2015. dec. 11. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En lany vagyok, de ha egy lany elpirul, ha ránéz a fiúra, akkor általában a fiúknak leesik, hogy tetszik a lánynak :)
2015. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi:) csak hogy ên nem merek kezdemênyezni, max csak beszêlgetni, mert nem szeretem ha mãsnak is feltûnik... ha igazán megtetszettem neki, akkor ìrjon rãm gyakran, illetve legyen a kõzelemben, ês jöjjön oda hozzám.

Fiûk vãlaszât is vãrom :)

2015. dec. 11. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos en nem tudok ehhez tapasztalatból hozzászólni, de amennyiben az a lány, akit mar évek óta szeretek(ő ezt sajnos nem viszonozza :( ) az engem való észrevétele után figyelne, beszélne velem, vagy egyáltalán szuletesnapomon felkoszontott volna, akkor en lennék a világ legboldogabb embere. Személy szerint nagyon nagyon boldog lennék, de ez feltételes módban van... Viszont ha ő nem lep, akkor lépj te. Nem kezdeményezésre gondolok, hanem beszelgess vele nap mint nap, írj ra párszor, illetve nyugodtan erintsd meg valamilyen uruggyel( valami hülyeséget mondott, es te egy kezfogassal gratulalsz neki- en sokszor csinálom ezt). Sok sikert!

15/F

2015. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Kawaii~ :D

amúgy már nem csak a fiúk udvarolhatnak... egyenlőség :P

2015. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kõszii:) a beszèlgetês megvan:) meg figyel is rendesen, tõkre közel ãll hozzám. De akkor se merek többet kezdemènyezni! Èrintèst majd akkor ha elöbb a fiù is! Más tipp esetleg?
2015. dec. 11. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

#4-es vagyok

öhm, én is hasonló vagyok, szerintem a fiúd se fog kezdeményezni, szal lehet soha nem lesz belőle semmi így.

Én anno addig vártam, amíg el nem múlt

2015. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ott egy festett plázacica a kõzelèben, aki mindig ott lóg vele xd s elêg idegesìtõ ìgy, mert ha a sráchoz akarok szõlni, olyankor a lány szól vissza xd ilyenkor mindig beszólok vmi poènosat a csajnak xD
2015. dec. 11. 17:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja ès a srác már elègggè unja azt a csajt, mert olyankor is engem kémlel... erre vmi javaslat? Help!
2015. dec. 11. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a srác legalább annyira fél kezdeményezni, mint te. ő is tudja, hogy neki kéne, mert úgy szokás, de valószínűleg iszonyatosan fél a kudarctól, leégéstől, mások véleményétől és leginkább a saját ügyetlenségétől, de minden mástól is. az is lehet, hogy neki fel sem tűnik a viselkedésed, mert alig lát bármit is a saját zavarától. de az is lehet, hogy pontosan látja rajtad is azt, amiket leírtál, de fél komolyan venni, fél jelzésnek tekinteni és egyéb magyarázatokat latolgat, hogy miért nem is azt jelentik, amit valójában jelentenek.


ha egyikőtök sem tesz semmit, akkor sosem fog történni semmi. úgyhogy vagy neked kell egyértelműbb jeleket adnod számára, hogy érdekeled és szívesen töltenél vele együtt több időt, lehetőleg kettesben, vagy esetleg keress valakit, akivel meg tudod ezt neki üzenni, de az üzengetés szerintem nem olyan jó ötlet, inkább csináld te. hívd el egy karácsonyi vásárba, korcsolyázni, moziba, vagy bárhova.

2015. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Én örülnék neki szerintem ha ilyen szituációk lennének! :D

Tuti beszélgetnék a lánnyal vagy legalábbis valamit megpróbálnék csinálni! :D

2015. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!