Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/fiúk, ha odamentek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, ha odamentek a nektek tetsző fiúhoz/lányhoz, akkor milyen "indokkal"?

Figyelt kérdés

és a másik mit szokott reagálni?

aki már odament az leírná, hogy hogy ment? ( akár privátban is)


már volt, hogy bevallottátok neki, hogy tetszik?

és arra gondolok, amikor kb rögtön, mármint az első alkalommal, amikor odamentetek hozzá mondtátok meg neki

ha volt ilyen, akkor hogy reagált rá a másik fél?


utána lett valami?

hogy merítettetek bátorságot hozzá?

nem féltetek, hogy elküld , hogy neki te nem tetszel?


most próbálok bátorságot szerezni ahhoz, hogy odamenjek egy sráchoz, aki tetszik és jól jönne pár jó tanács :D



2015. jún. 16. 12:25
 1/5 anonim válasza:

Ha megtetszik egy srác ès nem ismer :D hát igen nehéz odamenni..de én egyszer azzal probálkoztam be, hogy eltévedtem és ezt meg ezt keresem :D ami vicces, hogy bejött xD

Elsőre nem mertem megmondani még senkinek, hogy tetszik (nah jó buliba előfordult) de a viselkedésemből vagy ahogy ránéztem csak észreveszi :D öhmm ..nem tudom ezzel mennyit segitettem de írj privátba ha valami kérdésed lenne

19/l

2015. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én ennek a dolognak pont a másik fele vagyok, akihez odament a lány (csütörtökön történt az egész). Úgy történt, hogy mentem a folyosón barátommal, mikor éreztem hogy valaki megfogja a vállam, hogy hé, tudnál jönni kicsit beszélni? És akkor elmondta, hogy már egy ideje figyel,valamint hogy lenne-e kedvem vele elmenni valahova ha van időm. Szerintem bátor dolog így lányként odamenni. Tuti, hogy nem fog elküldeni, nekem sem annyira az esetem a csaj, mégis mondtam hogy majd írjon és megbeszéljük :) Szóval hajrá, mindent bele! 17/F

2015. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kettes mázlista vagy, velem is történthetne már ilyen újra, utoljára pár éve kezdeményezett nálam csaj hasonló módon, pontosabban a barátnőjét bízta meg a feladattal :D
2015. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát még akkor mennyire mázlista lennék, ha ő is igazán bejönne nekem :DD
2015. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helyzetfüggő

Pl Suliban volt olyan, hogy oda mentem az évfolyamtársamhoz és megkérdeztem, hogy nincs-e véletlenül egy fölös töri atlasza. Utána bemutatkoztunk és beszélgettünk.

Légy leleményes és akkor biztos, hogy ki tudsz valamit találni.

2015. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!