Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért viselkedtek feltűnően egy lány előtt ha nem i szeretitek?

Figyelt kérdés

Szerintetek most még szeret vagy csak nagyon utál?


kb. fél éve szakítottam pasimmal. azóta is nagyon hiányzik és nagyon szeretném visszakapni. egy suliba járunk de ,,a,, osztályba én meg a ,,b,,-be. Mindig mikor meglát engem bámul és fura képeket vág néha cikiz is.de inkább csak fura dolgokat csinál és feltünősködik... Néha viszont mosolyog és tökre féltékenynek tűnik (csúnyán néz ha másik fiúval beszélgetek). A többi fiú azt mondja utál engem és tönkre akar tenni. de még sosem tett keresztbe vagy bántott meg vagy valami. nem értem már az egészet én próbálok kedves lenni de szerintem ezzel eltaszítom. Fiúk ti mikor vagytok ilyenek?? Esetleg hogyan tudnám visszaszerezni?? előre is köszi a válaszokat!


2015. dec. 12. 15:14
 1/1 anonim válasza:
Szerintem bántotta eléggé, hogy szakítottál vele, ezért lehetnek a fura viselkedések, de ahogy leírtad féltékeny még, szóval kellesz neki szerintem... Mi lenne ha beszélnél vele, hogy ne haragudjon és újra szeretnéd kezdeni?
2015. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!