Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogy viselkedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viselkedtek ha zavarban vagytok?

Figyelt kérdés
Valamivel matattok stb ?

2015. okt. 9. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülyét csinálok magamból.
2015. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan. Megbotlok, mindent leverek, és ha épp nem csetlek-botlok, és nem borogatok föl teli poharakat, akkor matatok valamivel. Közben folyamatosan hülyeségeket beszélek.
2015. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Valamivel matatás, birizgélés ? Esetleg "össze vissza beszéd" ? Egy lány ilyen jelenet produkál nekem :D
2015. okt. 9. 16:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatos beszéd kényszert érzek. :D elejtek mindent és közben úgy vigyorgok mint egy ló. :D aztán elönt a melegség, és elkezdek dadogni, majd 100-szor bocsánatot kérek. Végén pedig belebújok a tenyerembe. :)
2015. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Idegesen, zavartan nevetek, néha még dadogok is :D
2015. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hajam, fülem piszkálom és hihetetlenül sokat pofázok.
2015. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket szoktam csinálni:

-kapkodom a tekintetem

-furán vihogok, kuncogok

-természetellenes hangsúllyal beszélek

-ha lelkes vagyok, tapiskolok, és ilyen "ííííí" hangot adok ki

-toporgok, piszkálom a tollam, a hajam

2015. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A "matatás" lehet az idegesség jele. Az összevissza beszéd is.

(Nálam pl. nem az. Én ha zavarban vagyok, az kívülről olyan, mintha nagyon unott/dühös lennék vagy nem érdekelne a másik. El is tudok vele ijeszteni sok srácot. :/ )

2015. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj engem is el riaszt a kiszemelt lány az ilyen zavartságával mert nem tudom mire vélni hogy ilyen zavart -.-
2015. okt. 9. 20:00
 10/16 anonim válasza:
100%
Nevetgélek, vigyorgok, félrebeszélek, elvörösödök, úgy teszek mintha valami mással foglalkoznék.
2015. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!