Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy szeretem-e,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szeretem-e, de ő már tudja. Mikor fogom én is tudni? Ti mikor jöttetek rá? 16/L

Figyelt kérdés
Egy fiú elkezdett udvarolni nekem kb. egy hónapja,egy suliba járunk,ugyanannyi idősek vagyunk,ő kilencedikes én tizedikes,tegnap volt az első randink ,megvolt az első csók is de én ilyen gyorsan még nem tudtam eldönteni,hogy tetszik-e nekem, ő viszont igen. Ezt mondjam el neki? Ti mennyi idő után jöttetek rá,hogy szerelmesek vagytok?

2015. dec. 13. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem érkezett válasz.
2015. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretek valakit, hogy még csak nem is találkoztunk.
2015. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
S fiúk könnyebben kimondják a szeretlek szót, meg amúgy is egy randi után bem lehet még ezt mondani szerintem. Egy dolog a tetszés, a szeretet, vagy szerelem annál sokkal több, és fokozatosan alakul ki. Nem lehet tudni, mikor fogod te is ezt érezni, ha nem antipatikus a srác, hagyjad udvarolgasson, élvezd a helyzetet, majd lehet te is belejössz. Én életem első komolyabb kapcsolatában vagyok, egy sor kínlódás, plátói vagy viszonzatlan fellángolás, vagy éppen kihasználás után. Nem akartam az elején semmit, csak jól érezni magamat, és fél év alatt után (kb 10 alkalommal találkoztunk, ebből 5-ször 1-2 napos volt nálam vagy nála) kezdem én is érezni, hogy szeretem, de nem tudom beismerni magamnak sem. Ő már először amikor eljött hozzám 2 hónap nem találkozás után, mondta. Nem válaszoltam semmit... Még most sem mondtam ki... De érzi... S még ő akar meggyőzni engem, hogy én is szeretem. :)
2015. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!