Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Tény,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Tény, nem igazi szerelem, de lehet Vagy csak bebeszékem magamnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, pár napja ismerem, már kétszer találkozunk is, folyamatosan beszéljünk neten, nagyon kedvelem, Ami nálam ritka hogy hirtelen így megkedveljek valakit.

Már rossz, nagyon rossz ha nem látom, Nem hallom a hangját, hiányzik...

Ő is erősen szipatizál velem.


Tudom, szerelem nem lehet, de tényleg vonzodom is hozzá és azt hiszem hogy szeretem.


Szerintetek? Így, hogy csak nem rég óta ismerem?



2015. dec. 10. 22:49
 1/4 anonim válasza:
Miért nem lehetne szerelem. Van első látásra is
2015. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sose hittem abba hogy meglatok valakit, kattan nálam valami és onnantól kezdve, meghalnek érte megtennek érte bármit bármikor és csak ő van, feladok érte bármit, stb
2015. dec. 10. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a "szerelmet" mindig annak az állapotnak tudom be, amikor valaki elcsavarja a fejemet, izgatott, nyugtalan leszek tőle, minden értelmetlen helyzetben rágondolok. Ez bekövetkezhet akkor is, amikor alig ismerem az illetőt, sőt általában akkor. Általában is illető is az szeretné, hogy minél vonzóbbnak tűnjön a szemedben, leginkább erről szól számomra "az az oldala".:))

Hosszútávon a szeretet érzését tartom fontosnak, ami az egymásravaló figyelmességben, türelemben, törődésben, megértésnek nyílvánul meg. Ha ez hiányzik a hirtelen lángra kapó szerelmességek mellett, akkor az a kapcsolat felborul, az én tapasztalataim szerint:) Nem tudom mennyire érthető ez is kategorizáltan, csak én így élem meg.

2015. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

"A távolsági kapcsolatok, az SMS-ek, az emailek, a Facebook üzenetek akkor sem hozzák létre a szeretet érzését, ha a tartalmuk történetesen kifejezetten pozitív, sőt, romantikus. Ez nem jelenti azt, hogy ne lenne jelentősége ezeknek a kapcsolattartási formáknak, ám önmagukban nem alkalmasak arra, hogy valódi szeretet generáljanak.

A szeretet fizikai kapcsolatot igényel, ebből következően nem élünk át szeretet, amikor egyedüllétünkben azokra gondolunk, akiket szeretünk, sőt, akkor sem, ha éppen szenvedélyes szerelemes levelet írunk valakinek. Ezek fontos érzelmek, szükségesek a lelki egészségünkhöz, ám nem azonosak a szeretettel. Az érzékszervi kapcsolatok egyik legfontosabb eleme minden kétséget kizáróan a szemkontaktus."


Személyszerint nagyon sokszor beleestem abba a hibába, hogy szerelemnek neveztem az ilyen neten-beszélgetős dolgot, úgy hogy nevetséges módon, élőben nem nagyon néztünk egymás szemébe, bár minimum jól eltudtunk beszélgetni, néha. Bár az nagyon gáz, ha valakibe úgy lennél szerelmes, hogy csak neten beszéltek, és nem találkoztatok, de azt gondolom, fontos, hogy a találkozás legyen túlsúlyban.

2015. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!