Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik es szerintem en is neki. 17éves en 13 (sokkal többnek nezek ki mint 13) Lehet vele beszélgetni stb. De ha eggyütt járnánk felnek h többet is akar😔 Mit tegyek? Nagyon tetszik

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
H erteve tobbet is akar? :O
2015. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát h lefeküdjünk
2015. aug. 29. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem logikus h többet akar majd. Az ennyi idős srácok már nem csak bújócskázni akarnak, és nem akarják, hogy az legyen a közös program h segit megirni a házidat..

Ez miatt tök mind1 h iősebbnek nézel e ki....

És nem fog várni 2, vagy 3 évet, hogy végre dugjatok...

2015. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem akk meg nem kellene ilyenekkel foglalkoznod. Vagy nem ennyi eves sracokkal.
2015. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj de 13evesen korai meg a fiukon gondolkodni. Termeszetes dolog, hogy tetszik egy fiu. De akkor legalabb a te korodbeliekkel foglalkozz...a 17ev korulieket felejstd el, ha nem akarsz toluk komolyabb dolgokat.
2015. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mindegy, hogy mennyinek nézel ki, ebben a korban ez nagy különbség, a te agyadra még most száll le a rózsaszín köd, ő pedig a kanossága csúcspontját éli. Szóval sanszos, hogy többet akarna, mint kézenfogva sétálni és jóéjt puszit adni.

De ha összejönnétek, akkor is furcsa lenne egymás társaságába bevinni a másikat, képzeld el, milyen "jól" érezné magát egy 17 éves pasi a 13 éves barátaiddal/barátnőiddel, és fordítva.

De a véleményem általánosításokon alapszik, szóval azt mondom, egy próbát megér, ha nem válik be a dolog, az gyorsan kiderül és legalább nem fogsz azon rágódni, hogy mi lett volna ha...

2015. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a barátikörünk

Es nemtudom h jár az aki a 13evest fiatalnak gondolja a "pasizáshoz"

2015ben sajnos ez mar szinte gaz ha nics baratod ennyi idősen

2015. aug. 30. 00:55
 8/10 A kérdező kommentje:

Ugyan azokkal lógunk általában

volr mar egy 13eves baratnoje akivel azert szakitott mert fiatal volt

De akkkor velem miert kavarna miert csinalna ez vegig megint uyg b nem gondolja át?

Szoval nemtudom egy eselyt lehet h kap

Nem vesztek sokat vele

2015. aug. 30. 00:59
 9/10 anonim válasza:

Hát ha ciki ha nincs pasid, akkor nincs más megoldás, be kell pasizni, nehogy kilógj a sorból, nem is tudtam, hogy ilyen nagy nyomás nehezedik a 2015-ös 13 évesekre :D

Nem a pasizáshoz vagy fiatal, hanem egy 17 éveshez, hiszen te is írtad a kérdésben, hogy félsz hogy többet akar, mint te.

Amúgy furcsa srác lehet, aki 17 évesen a kislányokhoz vonzódik, én pont azt tapasztalom, hogy ez a korosztály inkább a picit idősebb, 20-as hölgyekre veri a ...

2015. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na mi lett? :)
2016. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!