Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lesz esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

Szerintetek lesz esélyem találkozni vele? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már két éve csetelek facebookon.Az interneten ismertem meg,pontosabban itt gyakorin.

Olyan ő mimnha a hiányzó részem lenne.Amikor nincs fenn és nem csetelünk akkor mindig nagyon hiányzik.Igaz fiatalabb nálam de azthiszem beleszerettem.Már tervezzük , hogy találkozunk csak kicsi rá az esély, mivel ő magyarország egyik távoli részén él én pedig vajdaságban.

Szerintetek lesz esélyem élőben látni?



2015. dec. 13. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
velem is ez van a lány mintha az ikrem lenne (szerencsére nem az :D) csak ő belgiumban él de van esélyed találkozni elmennél hozzá de mi lenne a valahol féluton találkoznátok egy mindkettötöknek idegen városba ezt tudom ajánlani ja és még valami a vajdaság és az új vidék is magyarország magyarország lesz még olyan nagy mint régen
2015. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Vajdaság nem Magyarország, Magyarország pedig soha nem lesz már ennél nagyobb. Az esélyt meg te tudod, te ismered, utazna-e érted pl. 300km-t. Én nem utaznék, semmi értelme.
2015. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mikor elolvastam,hirtelen azt hittem,ez a mi történetünk a szerelmemmel...:)

Májusban ismertem meg itt,gyakorin. Kb 200 kilométerre lakik tolem. Augusztusig minden egyes nap beszeltunk szinte vegig. Minden egyes dolog stimmelt bennünk. Az ízlés,a gondolkodás. Aztan augusztus 29-én megadatott az a lehetoseg,hogy eljöjjön hozzam,3 napra. Augusztus 30-án osszejottunk. Bevallotta,hogy egeszen május ota szerelmes volt belem...:) en szintúgy bele. Eletem legszebb napja volt. Azota minden hetvegen péntektől vasárnapig itt van velem,es szünetekben vegig. Ha minden jol megy,juniusban ide is fog költözni. Sokan nem hisznek a távkapcsolatban,de szerintem ha egymasnak vagytok teremtve,mindegy a távolság.

Sok szerencsét:)

2015. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!