Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron született babák anyukái...

Nyáron született babák anyukái! Mibe kell öltöztetni a nyár közepén született újszülötteket? Részletek:kellemesen hűvös alsó szint napközben,25-27 fok az emeleten éjjelre, illetve nyári forróság kint. Ezekkel fog találkozni az újszülött lánykám!

Figyelt kérdés

3.gyermek, de teljesen tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban, mivel a két fiam novemberi, illetve márciusi.

Köszi a hasznos válaszokat!


2015. jún. 2. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyobbik júliusi lánykám harmincsok fokban született, már az első napokban is egy szál napozóban volt. Kisebbik júliusi lánykám 15 fokban született, néhány hetes korában lett 35 fok. A kellemesen hűvösben nyilván kicsit jobban fel kell öltöztetni. Szerintem kint is bent is segít a plusz egy réteg szabály, ha Neked nyári ruhában meleged van, akkor őt sem kell jobban felöltöztetni.
2015. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is alapvetően a plusz egy réteg szabályt követtem. Aztán figyeltem rajta, hogy nincs-e melege vagy épp nem fázik-e (kis kezén, nyakán szoktam nézni)
2015. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk ugyan ez a helyzet. mikor az alsószinten vagyunk és kintől jöttünk be sapit és valamit a hátára mindig tettem. este mikor vacsiztunk egy textilpelussal volt betakarva. kint mindig árnyékban voltunk, van egy kis kiülőnk és ott. rövid ujjú badyban volt az elején vékony sapiban, aztán azt elhagytuk. az emeleten meg szintén rövidben.ha a szintek között mászkáltam vele a hasa és a háta, feje be volt takarva.
2015. jún. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló körülmények között: fent rövidujjú body vagy napozó (ujjatlan is). Kint a teraszon (fedett) hasonlóan, mint fent, illetve ahogy bejöttünk kéznél volt egy vékony kocsikabát, vékony leggings és textilpelus, zokni. Volt, hogy öltöztetni kellett, néha meg nem. Folyamatosan figyelni kell az elején.
2015. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2015. jún. 3. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!