Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tapizni mikor ér? Mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapizni mikor ér? Mikor engedhetem meg neki?

Figyelt kérdés
Egy hónapja ismerem a fiút,pár napja volt az első randink első csókkal,mindjárt lesz a második.Ő sokkal tapasztaltabb mint én(nekem még soha nem volt barátom),és megengedhetem neki ,hogy csókolózás közben megfogja a fenekem meg ilyenek?Mert tudom ,hogy ilyen korban milyen 'kanosak' de visszautasitani sem akarom,hogy ne bántódjon meg.Mindketten 16-ak vagyunk.L

2015. dec. 14. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mehet.Én legalább is ilyenkor már engedtem.És nem vagyok egy olyan csaj ki mindenkivel lefekszik. :)
2015. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha megsértődik azon hogy nem engeded magad tapizni, akkor ez a kapcsolat kicsit gyanús :P nem kell kielégítened a fiú összes igényét csak mert félsz hogy elveszíted. Az "olyan" fiúkat nem érdemes megtartani.

Én is gondolkoztam ilyeneken, de ezt te érzed, hogy mikor vagy olyan kapcsolatban vele, hogy Közelebb kerüljetek egymáshoz. Én biztosan nem engedném második randin, de ha te igen, akkor az sem hiszem, hogy baj lenne. Csak tovább ne menjetek még egy ideig ;)

2015. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engedd meg neki.
2015. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A feneket engedd meg a többit majd csak idővel
2015. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-essel egyetértek

tapasztalatom szerint a ciciket csak később szokták hagyni az igényes csajok

2015. dec. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!